Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

За яких умов іноземці можуть проходити службу у ЗСУ?

Згідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» іноземці та особи без громадянства можуть бути прийняті на військову службу до Збройних Сил України за контрактом на посади рядового, сержантського і старшинського складу.

На військову службу за контрактом приймаються раніше не судимі іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах і відповідають таким вимогам проходження військової служби:

  • підходять за віком; придатні до військової служби за станом здоров’я;

  • пройшли професійно-психологічний відбір;

  • мають достатній рівень фізичної підготовки.

Для прийняття на військову службу іноземці та особи без громадянства звертаються до військового комісаріату за місцем їх проживання.

Процедура прийому та професійно-психологічного відбору, форма, порядок і правила укладення контракту, припинення/розірвання контракту та наслідки його припинення/розірвання, порядок присвоєння військових звань іноземцям та особам без громадянства визначаються Указом Президента України №248/2016 від 10 червня 2016 р..

Більш детальну інформацію можна отримати у військовому комісаріаті за місцем прописки або телефонуйте до кол-центру Міністерства Оборони України.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]