Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 01 вересня 2021 року

Вирішили:

 1. Включити до розділу 6 «Різне» порядку денного засідання комісії питання: «Про подовження строку облаштування об’єкта інвестування за Інвестиційним договором від 10.12.2018 № 050-13/і/196 про облаштування парку з об'єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла Грушевського, 36 у Печерському районі».
 2. Затвердити порядок денний засідання комісії з урахуванням прийнятих змін.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 1.1. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування дитячого спортивно-ігрового парку на території парку «Совки» у Святошинському районі».    

Вирішили:

 1. Оголосити конкурс таким, що не відбувся.
 2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» забезпечити повторне оголошення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора (відповідно до затверджених комісією умов конкурсу (протокол № 142/2021 від 23.06.2021) зі строком проведення конкурсу – 30 (тридцять) днів у газеті «Хрещатик Київ» і розміщення на офіційному порталі Києва (www.kyivcity.gov.ua) відповідного оголошення.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 1.2. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування парку активного сімейного відпочинку в парку «Совки» у Святошинському районі».

Вирішили:

 1. Доручити робочій групі оформити протокол розкриття конкурсних пропозицій учасників конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту.
 2. Доручити робочій групі провести детальне вивчення наданих учасниками конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту пропозицій та винести їх разом зі своїми висновками на розгляд чергового засідання комісії для затвердження результатів конкурсу.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 2. Про розгляд умов інвестиційного конкурсу із залучення інвестора для будівництва приватного медичного центру на вул. Зоологічній, 3 у Шевченківському районі.

Вирішили:

 1. Затвердити умови інвестиційного конкурсу із залучення інвестора для будівництва приватного медичного центру на вул. Зоологічній, 3 у Шевченківському районі з урахуванням наданих пропозицій.
 2. Затвердити склад та зміст конкурсної документації:

- інструкції для учасників конкурсу, що складається з двох частин: перша – умови конкурсу, друга – інформація і вимоги щодо порядку оформлення та подання конкурсної пропозиції;

- форми заявок на участь у конкурсі для фізичних та юридичних осіб.

 1. Затвердити текст інформаційного оголошення про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора.
 2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» забезпечити оголошення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора зі строком проведення конкурсу – 30 (тридцять) днів у газеті «Хрещатик Київ» і розміщення на офіційному порталі Києва (www.kyivcity.gov.ua) відповідного оголошення.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 3. Про виключення з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, інвестиційних проєктів згідно з розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.08.2007 № 1005 «Про проведення  конкурсів із залучення інвесторів для реалізації інвестиційних проектів на станціях Куренівсько-Червоноармійської та Подільсько-Воскресенської ліній Київського метрополітену», окрім двох інвестиційних проєктів (будівництво підземних торгових приміщень із закладами громадського харчування на станції метрополітену «Виставковий центр»; будівництво накриття відкритої частини Подільсько-Воскресенської лінії метрополітену між станціями «Проспект Ватутіна» та «Вулиця Каштанова» з обладнанням пішохідними містками, створення приміщень торговельно-офісного та розважального призначень, паркінгу, супутньої інфраструктури на станції «Проспект Ватутіна» та вздовж ділянки «Проспект Ватутіна» - «Вулиця Каштанова»).

Вирішили:

 1. Виключити з переліку інвестиційних проєктів проєкти згідно з розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.08.2007 № 1005 «Про проведення конкурсів із залучення інвесторів для реалізації інвестиційних проектів на станціях Куренівсько-Червоноармійської та Подільсько-Воскресенської ліній Київського метрополітену», окрім двох інвестиційних проєктів (будівництво підземних торгових приміщень із закладами громадського харчування на станції метрополітену «Виставковий центр»; будівництво накриття відкритої частини Подільсько-Воскресенської лінії метрополітену між станціями «Проспект Ватутіна» та «Вулиця Каштанова» з обладнанням пішохідними містками, створення приміщень торговельно-офісного та розважального призначень, паркінгу, супутньої інфраструктури на станції «Проспект Ватутіна» та вздовж ділянки «Проспект Ватутіна» - «Вулиця Каштанова»).
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку підготувати відповідні зміни до розпорядження Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.08.2007 № 1005 «Про проведення конкурсів із залучення інвесторів для реалізації інвестиційних проектів на станціях Куренівсько-Червоноармійської та Подільсько-Воскресенської ліній Київського метрополітену».

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 4. Про стан санітарного утримання товариством з обмеженою відповідальністю «ЛЕМОР» зупинки громадського транспорту «магазин «Радунь» по вул. Радунська, 3 відповідно до інвестиційного договору від 04.10.2018 № 050-13/і/181 «Про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві» (Лот 7).

Взято зазначену інформацію до відома.

По питанню 5. Про розгляд звернення ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ КОМЕРС» стосовно здійснення за власний кошт реконструкції світлофорного об’єкту по вул. М. Грушевського – вул. Московська у Печерському районі м. Києва з облаштуванням регульованих наземних пішохідних переходів через
вул. М. Грушевського, вул. І. Мазепи та вул. Московську (без інвестиційної складової, результати робіт будуть безоплатно передані до комунальної власності міста Києва)».

Вирішили:

 1. Схвалити пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «ДЖЕНЕРАЛ КОМЕРС» стосовно здійснення за власний кошт робіт з реконструкції світлофорного об’єкту по вул. М. Грушевського – вул.Московська у Печерському районі м. Києва з облаштуванням регульованих наземних переходів через вул. М. Грушевського, вул. І. Мазепи та вул. Московську.
 2. У разі необхідності Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати відповідний проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про фінансування робіт за залучені кошти, яким передбачити в установленому порядку безоплатну передачу результатів робіт до комунальної власті
  м. Києва.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 6. Про подовження строку облаштування об’єкта інвестування за Інвестиційним договором від 10.12.2018 № 050-13/і/196 про облаштування парку з об'єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла Грушевського, 36 у Печерському районі.

Вирішили:

 1. Погодити подовження строку облаштування об’єкта інвестування за Інвестиційним договором від 10.12.2018 № 050-13/і/196 про облаштування парку з об'єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла Грушевського, 36 у Печерському районі до 31 грудня 2021 року.
 2. Доручити:

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), протягом 14-ти робочих днів з моменту оформлення належним чином протоколу засідання комісії, розробити та направити відповідний проєкт додаткової угоди до Інвестиційного договору від 10.12.2018 № 050-13/і/196 про облаштування парку з об'єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла
Грушевського, 36 у Печерському районі для опрацювання і підписання замовнику (комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство») у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України;

- комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» після підписання у строк, який передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України, зазначеного проєкту додаткової угоди повернути його до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для передачі Публічному акціонерному товариству «Акціонерний банк «Укргазбанк»;

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаного замовником зазначеного проєкту додаткової угоди протягом 5-ти робочих днів направити його Публічному акціонерному товариству «Акціонерний банк «Укргазбанк» для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України;

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаного Публічним акціонерним товариством «Акціонерний банк «Укргазбанк» зазначеного проєкту додаткової угоди протягом 5-ти робочих днів направити його рекомендованим поштовим відправленням відповідним супровідним листом або наручно передати безпосередньо директорові або уповноваженому представнику товариства з обмеженою відповідальністю «МЕЛЕТІЯ» для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України.

 1. У разі не підписання товариством з обмеженою відповідальністю «МЕЛЕТІЯ» зазначеного проєкту додаткової угоди до Інвестиційного договору від 10.12.2018 № 050-13/і/196 про облаштування парку з об'єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла Грушевського, 36 у Печерському районі у визначені терміни, пункт 1 рішення комісії втрачає чинність.

Рішення прийнято одноголосно

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]