Версія для людей із вадами зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 18 травня 2018 року

Вирішили:

Затвердити порядок денний засідання комісії.

По питанню 1. Про підведення підсумків інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва».

Вирішили:

 1. Звернутися до юридичного управління апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з проханням надати роз’яснення щодо відповідності банківської гарантії, поданої у складі конкурсної пропозиції товариством з обмеженою відповідальністю «ФІНТЕХ ПРОЦЕСИНГ», умовам конкурсу у випадку зазначення у ній невірного ідентифікаційного коду бенефіціара (Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)).
 2. Перенести розгляд питання 1 порядку денного засідання комісії «Про підведення підсумків інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва» на наступне засідання комісії з метою заслуховування зазначеного в пункті 1 роз’яснення юридичного управління апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

По питанню 2. Про стан реалізації та можливість внесення змін до інвестиційного договору від 01.04.2015 № 050-13/і/152 про будівництво дитячого дошкільного закладу по вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі в частині подовження термінів реалізації інвестиційного проекту.

Вирішили:

 1. Надати згоду на внесення змін до інвестиційного договору від 01.04.2015 № 050-13/і/152 про будівництво дитячого дошкільного закладу по вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі.
 2. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Печерській районній в місті Києві державній адміністрації спільно з товариством з обмеженою відповідальністю «ГАМАІНВЕСТ» опрацювати та укласти додаткову угоду до інвестиційного договору від 01.04.2015 № 050-13/і/152 про будівництво дитячого дошкільного закладу по вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі, якою визначити строк розробки, погодження та затвердження проектної документації, та строк виконання невиконаної частини обов’язку Інвестора зі сплати Організатору конкурсу внеску на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва – до 23 лютого 2019 року.
 3. Печерській районній в місті Києві державній адміністрації спільно з товариством з обмеженою відповідальністю «ГАМАІНВЕСТ» з метою реалізації інвестиційного договору активізувати роботу з громадськістю із залученням необхідних структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

По питанню 3. Про виключення з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проектів:

3.1. «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. Героїв Севастополя, 14-а у Солом’янському районі».

3.2. «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. Єреванська, 3-а у Солом’янському районі».

3.3. «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. М. Донця, 15-А у Солом’янському районі».

3.4. «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою бульв. Івана Лепсе, 23-А у Солом’янському районі».

3.5. «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під офісні приміщення та приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. Волинська, 4-а у Солом’янському районі».

3.6. «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. М. Донця, 21-Б у Солом’янському районі».

3.7. «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під офісні приміщення та приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. Виборзька, 42 у Солом’янському районі».

Вирішили:

 1. Виключити з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, наступні проекти:
 • «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. Героїв Севастополя, 14-а у Солом’янському районі»;
 • «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. Єреванська, 3-а у Солом’янському районі»;
 • «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. М. Донця, 15-А у Солом’янському районі»;
 • «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою бульв. Івана Лепсе, 23-А у Солом’янському районі»;
 • «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під офісні приміщення та приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. Волинська, 4-а у Солом’янському районі»;
 • «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. М. Донця, 21-Б у Солом’янському районі»;
 • «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під офісні приміщення та приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. Виборзька, 42 у Солом’янському районі».
 1. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку розробити проекти нормативних актів, пов’язаних з виключенням проектів з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.

По питанню 4. Про стан виконання інвестиційного договору від 05.06.2014 №050-13/і/136 про будівництво торговельного комплексу по вул. Полярній, 20 в Оболонському районі.

Вирішили:

Визначити відсутність підстав для нарахування додаткового внеску на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва згідно інвестиційного договору від 05.06.2014 № 050-13/і/136 про будівництво торговельного комплексу по вул. Полярній, 20 в Оболонському районі відповідно до Сертифікату відповідності закінченого будівництвом об’єкта серії ІУ № 165151410323 від 21.05.2015.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua