Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 05 жовтня 2018 року (продовжено 12 жовтня 2018 року)

Вирішили:

Затвердити порядок денний засідання комісії за основу.

Вирішили:

Включити до розділу 9 «Різне» порядку денного засідання комісії питання  «Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво Wi-Fi мережі та системи відеонагляду в Київському метрополітені для надання якісних телекомунікаційних послуг жителям та гостям міста Києва».

Вирішили:

Затвердити порядок денний засідання комісії вцілому з урахуванням прийнятих змін. 

По питанню 1.1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво офісного комплексу з апартаментами та центром хорового мистецтва по вул. Студентській, 8, 10 у Шевченківському районі».

Вирішили:

 1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво офісного комплексу з апартаментами та центром хорового мистецтва по вул. Студентській, 8,10 у Шевченківському районі».
 2. Замовником реалізації проекту визначити комунальний концертний заклад культури «Академічний камерний хор «Хрещатик».
 3. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».
 4. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про питання щодо проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Будівництво офісного комплексу з апартаментами та центром хорового мистецтва по вул. Студентській, 8, 10 у Шевченківському районі», який в тому числі включатиме:

4.1. забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з комунальним концертним закладом культури «Академічний камерний хор «Хрещатик» технічної інвентаризації об’єкта на вул. Студентська, 10, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та обліковується на балансі комунального концертного закладу культури «Академічний камерний хор «Хрещатик» і закріплений за ним на праві оперативного управління.

4.2. забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з комунальним концертним закладом культури «Академічний камерний хор «Хрещатик» незалежної оцінки об’єкта на вул. Студентська,10, який належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та обліковується на балансі комунального концертного закладу культури «Академічний камерний хор «Хрещатик» і закріплений за ним на праві оперативного управління, та рецензування звіту про таку оцінку.

4.3. забезпечення підготовки Департаментом економіки та інвестицій, Департаментом комунальної власності м. Києва та Департаментом культури на основі документів (матеріалів), підготовлених відповідно до підпунктів 4.1, 4.2 цього пункту, проекту рішення Київської міської ради про надання дозволу на знесення об’єкта на вул. Студентській, 10, який належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та обліковується на балансі комунального концертного закладу культури «Академічний камерний хор «Хрещатик» і закріплений за ним на праві оперативного управління.

По питанню 1.2. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Створення об’єктів роздрібної торгівлі продуктами харчування, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві».

Вирішили:

Перенести розгляд питання 1.2. порядку денного на наступне засідання комісії.

По питанню 2.1. Про підведення підсумків інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до реалізації проекту «Створення мережі перехоплюючих велосипедних пунктів з прокату, обслуговування та тимчасового зберігання велосипедів».

Вирішили:

 1. Визнати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БАЙК БОКС» (ідентифікаційний код – 39312988) переможцем інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Створення мережі перехоплюючих велосипедних пунктів з прокату, обслуговування та тимчасового зберігання велосипедів».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про затвердження переможця конкурсу. Після видання розпорядження забезпечити публікацію в газеті Київської міської ради «Хрещатик» і розміщення на Єдиному веб порталі територіальної громади міста Києва (www.kyivcity.gov.ua) відповідного оголошення.
 3. Департаменту економіки та інвестицій забезпечити підготовку та укладення інвестиційного договору із замовником реалізації проекту – комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський центр розвитку міського середовища» та переможцем конкурсу.

По питанню 2.2. Про підведення підсумків інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до реалізації проекту «Облаштування парку з об’єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла Грушевського, 36 у Печерському районі».

Вирішили:

 1. Визнати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕЛЕТІЯ» (ідентифікаційний код – 41348196) переможцем інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Облаштування парку з об’єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла Грушевського, 36 у Печерському районі».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про затвердження переможця конкурсу. Після видання розпорядження забезпечити публікацію в газеті Київської міської ради «Хрещатик» і розміщення на Єдиному веб порталі територіальної громади міста Києва (www.kyivcity.gov.ua) відповідного оголошення.
 3. Департаменту економіки та інвестицій забезпечити підготовку та укладення інвестиційного договору із замовником реалізації проекту – комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство», публічним акціонерним товариством акціонерним банком «УКРГАЗБАНК» та переможцем конкурсу.

По питанню 2.3. Про підведення підсумків інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до реалізації проекту «Комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві» (Лоти: 20, 25).

Вирішили:

Перенести розгляд питання 2.3. порядку денного на наступне засідання комісії.

По питанню 3. Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 24.07.2013 № 1242 «Про включення проекту створення промислового вузла «Київська бізнес-гавань» у Деснянському районі до переліку об’єктів, що потребують залучення інвестицій».

Вирішили:

 1. Виключити пункт 4 з рішення постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів, утвореної розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 22.10.2007 № 1403 (питання 3 протоколу від 11.04.2018 № 38/2013).
 2. Департаменту економіки та інвестицій унести відповідні зміни до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 24.07.2013 № 1242 «Про включення проекту створення промислового вузла «Київська бізнес-гавань» у Деснянському районі до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій».
 3. Департаменту економіки та інвестицій опрацювати питання замовлення послуг щодо дослідження та розробки Концепції створення та функціонування промислового вузла «Київська бізнес-гавань».

По питанню 4. Про зміну назви проекту з «Будівництво офісного комплексу з апартаментами на вул. Перспективній, 6 у Печерському районі» на «Будівництво закладу медичного призначення на вул. Перспективній, 6 у Печерському районі».

Вирішили:

 1. Виключити з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво офісного комплексу з апартаментами на вул. Перспективній, 6 у Печерському районі».
 2. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво закладу медичного призначення на вул. Ігоря Брановицького, 6 у Печерському районі».
 3. Визначити замовником реалізації проекту Територіальне медичне об’єднання «ФТИЗІАТРІЯ» у місті Києві.
 4. Визначити замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».
 5. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про питання щодо проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Будівництво закладу медичного призначення на вул. Ігоря Брановицького, 6 у Печерському районі», який в тому числі включатиме доручення щодо:

5.1.   забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з Територіальним медичним об’єднанням «ФТИЗІАТРІЯ» у місті Києві технічної інвентаризації об’єктів на вул. Ігоря Брановицького, 6, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебувають на балансі Територіального медичного об’єднання «ФТИЗІАТРІЯ» у місті Києві на праві оперативного управління;

5.2.  забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з Територіальним медичним об’єднанням «ФТИЗІАТРІЯ» у місті Києві та незалежної оцінки об’єктів на вул. Ігоря Брановицького, 6, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебувають на балансі Територіального медичного об’єднання «ФТИЗІАТРІЯ» у місті Києві на праві оперативного управління, та рецензування звіту про таку оцінку;

5.3. забезпечення підготовки Департаментом економіки та інвестицій, Департаментом комунальної власності м. Києва та Департаментом охорони здоров’я на основі документів (матеріалів), підготовлених відповідно до підпунктів 5.1.-5.2., проекту рішення Київської міської ради про надання дозволу на знесення об’єктів на вул. Ігоря Брановицького, 6, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебувають на балансі Територіального медичного об’єднання «ФТИЗІАТРІЯ» у місті Києві на праві оперативного управління.

По питанню 5. Про зміну назви проекту з «Реконструкція будівлі на бульварі Ігоря Шамо, 15-А у Дніпровському районі» на «Будівництво медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-А у Дніпровському районі».

Вирішили:

 1. Виключити з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Реконструкція будівлі на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі під клініко-лабораторний центр»
 2. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі».
 3. Визначити замовником реалізації проекту Дніпровську районну в місті Києві державну адміністрацію.
 4. Визначити замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».
 5. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про питання щодо проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Будівництво медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі», який в тому числі включатиме:

5.1. забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з комунальним некомерційним підприємством «Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району міста Києва» технічної інвентаризації об’єкта на бульварі Ігоря Шамо, 15-а, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та обліковується на балансі комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району міста Києва»;

5.2. забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з комунальним некомерційним підприємством «Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району міста Києва» незалежної оцінки об’єкта на бульварі Ігоря Шамо, 15-а, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та обліковується на балансі комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району міста Києва», та рецензування звіту про таку оцінку;

5.3. забезпечення підготовки Департаментом економіки та інвестицій, Департаментом комунальної власності м. Києва та Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією на основі документів (матеріалів), підготовлених відповідно до підпунктів 5.1. – 5.2., проекту рішення Київської міської ради про надання дозволу на знесення об’єкта на бульварі Ігоря Шамо, 15-а, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та обліковується на балансі комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району міста Києва»;

5.4. визнання таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04.08.2016 № 639 «Про проведення конкурсу із залучення інвестора до реконструкції будівлі на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі під клініко-лабораторний центр».

 1. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку унести відповідні зміни до рішення Київської міської ради від 24.06.2004 № 322/1532 «Про затвердження переліку об'єктів реконструкції, реставрації, незавершеного будівництва, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва».

По питанню 6. Про розгляд звернення комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» щодо внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 14.02.2017 № 158 «Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Створення об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури – канатна дорога з об’єктами громадського призначення за маршрутом: арка Дружби Народів, парк Володимирська гірка, Поштова площа, Труханів острів, Гідропарк».

Вирішили:

 1. Замінити замовника реалізації проекту з комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)«Київський центр розвитку міського середовища» на комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».
 2. Змінити назву проекту з «Створення об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури – канатна дорога з об’єктами громадського призначення за маршрутом: арка Дружби народів, парк Володимирська гірка, Поштова площа, Труханів острів, Гідпропарк» на «Будівництво (створення) об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури – канатна дорога з об’єктами громадського призначення за маршрутом: арка Дружби Народів, Поштова площа, Труханів острів, Гідропарк, Русанівка».
 3. Департаменту економіки та інвестицій унести відповідні зміни до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 14.02.2017 № 158 «Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Створення об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури – канатна дорога з об’єктами громадського призначення за маршрутом: арка Дружби Народів, парк Володимирська гірка, Поштова площа, Труханів острів, Гідропарк».

По питанню 7. Про розгляд листа КП «Житлоінвестбуд-УКБ» від 20.07.2018 № 114/3689 щодо тимчасового повернення банківської гарантії ПАТ «Банк Кредит Дніпро» від 01.04.2016 № 42/14-320/2 терміном на 1,5 року, яка надана на виконання умов інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до будівництва житлового будинку з об'єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці на вул. Здолбунівській (перетин вул. Тепловозної) в Дарницькому районі.

Вирішили:

 1. Перенести розгляд питання 7 порядку денного засідання комісії на одне з чергових засідань комісії.
 2. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) звернутися до юридичного управління апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з проханням надати роз'яснення стосовно можливості повернення комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» банківської гарантії ПАТ «Банк Кредит Дніпро» від 01.04.2016 №42/14-320/2 за умови її поновлення до 01.01.2020 на наступний період, тобто до введення об’єкта інвестування в експлуатацію.

По питанню 8. Про виключення з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Реконструкція стадіону з надбудовою спортивного комплексу на вул. Теодора Драйзера, 2-Б у Деснянському районі».

Вирішили:

 1. Виключити з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Реконструкція стадіону з надбудовою спортивного комплексу на вул. Теодора Драйзера, 2-Б у Деснянському районі».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку унести відповідні зміни до рішення Київської міської ради від 24.06.2004 № 322/1532 «Про затвердження переліку об'єктів реконструкції, реставрації, незавершеного будівництва, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва».

По питанню 9. Різне. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво Wi-Fi мережі та системи відеонагляду в Київському метрополітені для надання якісних телекомунікаційних послуг жителям та гостям міста Києва

Вирішили:

 1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво Wi-Fi мережі та системи відеонагляду в Київському метрополітені для надання якісних телекомунікаційних послуг жителям та гостям міста Києва та забезпечення безпечного середовища в Київському метрополітені».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Будівництво Wi-Fi мережі та системи відеонагляду в Київському метрополітені для надання якісних телекомунікаційних послуг жителям та гостям міста Києва та забезпечення безпечного середовища в Київському метрополітені».
 3. Замовником реалізації проекту визначити комунальне підприємство «Київський метрополітен».
 4. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]