Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 23 листопада 2018 року

Вирішили:

Затвердити порядок денний засідання комісії.

По питанню 1.1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Створення об’єктів роздрібної торгівлі продуктами харчування, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві».

Вирішили:

1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Створення об'єктів роздрібної торгівлі продуктами харчування, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві».

2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до реалізації проекту «Створення об'єктів роздрібної торгівлі продуктами харчування, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві».

3. Замовником реалізації проекту визначити Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

5. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство», у разі необхідності, долучити до розробки умов конкурсів всіх членів комісії.

По питанню 1.2. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво мережі Wi-Fi на території міста Києва для надання якісних телекомунікаційних послуг жителям та гостям міста Києва».

Вирішили:

1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво мережі Wi-Fi на території міста Києва для надання якісних телекомунікаційних послуг жителям та гостям міста Києва».

2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до реалізації проекту «Будівництво мережі Wi-Fi на території міста Києва для надання якісних телекомунікаційних послуг жителям та гостям міста Києва».

3. Замовником реалізації проекту визначити спеціалізоване комунальне підприємство «Київтелесервіс».

4. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

По питанню 2. Про підведення підсумків інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Створення мережі станцій прокату каяків, каное та іншого спорядження для водних видів спорту в м. Києві».

Вирішили:

1. Визнати фізичну особу-підприємця Петелицький Михайло Миколайович (ідентифікаційний номер фізичної особи – платника податків та інших платежів: 3099605198) переможцем інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Створення мережі станцій прокату каяків, каное та іншого спорядження для водних видів спорту в м. Києві».

2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про затвердження переможця конкурсу. Після видання розпорядження забезпечити публікацію в газеті Київської міської ради «Хрещатик» і розміщення на Єдиному веб порталі територіальної громади міста Києва (www.kyivcity.gov.ua) відповідного оголошення.

3. Департаменту економіки та інвестицій забезпечити підготовку та укладення інвестиційного договору із замовником реалізації проекту – комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський центр розвитку міського середовища» та переможцем конкурсу.

По питанню 3. Про виключення з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Впровадження єдиної автоматизованої системи «Культурний простір міста».

Голова комісії поставив на голосування питання щодо виключення з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Впровадження єдиної автоматизованої системи «Культурний простір міста».

Рішення не прийнято

Голова комісії поставив на голосування питання щодо перенесення розгляду цього питання на одне з наступних засідань комісії з метою його доопрацювання.

Вирішили:

Перенести розгляд питання 3 порядку денного засідання комісії на одне з наступних засідань комісії з метою його доопрацювання.

По питанню 4. Про розгляд концепції облаштування підземного пішохідного переходу на примиканні вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик в рамках реалізації інвестиційного договору від 30.10.2015 № 050-13/і/156 «Про реконструкцію підземного пішохідного переходу на примиканні вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик з влаштуванням додаткового входу до Центрального універмагу».

Вирішили:

Доручити заступнику голови Київської міської державної адміністрації Давтяну Дмитру Олександровичу спільно з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) протягом тижня визначитись з пропозиціями щодо завершення робіт по інвестиційному договору від 30.10.2015 № 050-13/і/156 «Про реконструкцію підземного пішохідного переходу на примиканні вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик з влаштуванням додаткового входу до Центрального універмагу» (ІІ пусковий комплекс) та винести на розгляд комісії відповідне рішення.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]