Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 14 грудня 2018 року

Вирішили:

1. Включити до розділу 7 «Різне» порядку денного засідання комісії питання «Про виключення з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Розроблення та впровадження автоматизованої системи контролю паркувального простору міста Києва».

2. Затвердити порядок денний засідання комісії з урахуванням прийнятих змін.

3. Змінити черговість розгляду питань, а саме розглянути спочатку питання № 6 порядку денного.

По питанню 6. Про внесення змін до інвестиційного договору від 19.12.2003 № 049-13/і/11 «Про будівництво торговельного центру на перетині Оболонського проспекту та вулиці Героїв Дніпра» в частині збільшення площі об’єкту інвестування.

Вирішили:

Доручити юридичному управлінню апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити правовий аналіз та опрацювати питання  внесення змін до інвестиційного договору від 19.12.2003 № 049-13/і/11 «Про будівництво торговельного центру на перетині Оболонського проспекту та вулиці Героїв Дніпра» в частині збільшення площі об’єкту інвестування та надати відповідні  висновки до наступного засідання комісії.

По питанню 1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво медичного закладу з паркінгом на  вул. Шовковична, 39/1 у Печерському районі м. Києва».

Вирішили:

1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво медичного закладу з паркінгом на вул. Шовковичній, 39/1 у Печерському районі».

2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.

3. Замовником реалізації проекту визначити Олександрівську клінічну лікарню м. Києва.

4. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

По питанню 2. Про розгляд умов інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для центрів надання адміністративних послуг міста Києва».

Вирішили:

1. Затвердити умови інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для центрів надання адміністративних послуг міста Києва».

2. Затвердити склад та зміст конкурсної документації:

  • інструкції для учасників конкурсу, що складається з двох частин: перша – умови конкурсу, друга – інформація і вимоги щодо порядку оформлення та подання конкурсної пропозиції;
  • форми заявок на участь у конкурсі для фізичних та юридичних осіб.

3. Затвердити текст інформаційного оголошення про проведення інвестиційного конкурсу.

4. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку оголосити інвестиційний конкурс із залучення інвестора зі строком проведення конкурсу – 30 (тридцять) днів у газеті «Хрещатик» та на офіційному Інтернет-порталі Київської міської державної адміністрації – www.kyivcity.gov.ua.

По питанню 3. Про внесення змін до інвестиційного договору від 27.06.2017
№ 050-13/і/165 «Про будівництво спортивного комплексу на проспекті Генерала Ватутіна в Деснянському районі» в частині подовження терміну розробки та затвердження проектної документації.

Вирішили:

1. Погодити  подовження терміну розроблення проектної документації, яка відповідатиме законодавству України, умовам інвестиційного конкурсу, затвердженому замовником завданню на проектування, погодження в установленому законодавством України порядку проектної документації, проведення експертизи проектної документації у випадках, передбачених законодавством України, та надання замовнику для затвердження у встановленому порядку проектної документації до 01.02.2019 .

2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та ТОВ «А СКАЙ» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до інвестиційного договору від 27.06.2017 № 050-13/і/165 «Про будівництво спортивного комплексу на проспекті Генерала Ватутіна в Деснянському районі».

По питанню 4. Про подовження строків розробки, погодження, проведення експертизи та подання на затвердження замовнику проектну документацію та всіх зобов’язань інвестора за інвестиційним договором від 22.01.2018 № 050-13/і/167 про будівництво приватної середньої школи в 3-а мікрорайоні житлового масиву Оболонь на проспекті Героїв Сталінграда, 10-В у Оболонському районі на термін внесення змін до Генерального плану міста Києва, але не менше ніж 18 місяців.

Вирішили:

1. ТОВ «АР Освіта» забезпечити подання до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поновленої банківської гарантії щодо забезпечення здійснення повної та своєчасної сплати Інвестором Організатору конкурсу коштів на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва у розмірі що не перевищує 7 500 000,00 грн без урахування ПДВ, яка буде перекривати період затвердження Замовником проектної документації не менш ніж на 45 календарних днів.

2. Погодити подовження строків всіх зобов’язань Інвестора за Інвестиційним договором від 22.01.2018 № 050-13/і/167 про будівництво приватної середньої школи в 3-а мікрорайоні житлового масиву Оболонь на проспекті Героїв Сталінграда, 10-В у Оболонському районі на термін внесення змін до Генерального плану міста Києва, але не менше ніж 18 місяців.

3. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Оболонською районною в місті Києві державною адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю «АР Освіта» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до Інвестиційного договору від 22.01.2018 № 050-13/і/167 про будівництво приватної середньої школи в 3-а мікрорайоні житлового масиву Оболонь на проспекті Героїв Сталінграда, 10-В у Оболонському районі.

По питанню 5. Про внесення змін до інвестиційного договору від 07.02.2014 № 050-13/і/134 «Про реалізацію інвестиційного проекту будівництва наземного паркінгу з об’єктами транспортної інфраструктури та будівлею громадського призначення по вул. Святошинській – просп. Перемоги та пл. Героїв Бреста у Святошинському районі» в частині збільшення площі об’єкту інвестування.

Вирішили:

1. Доручити комунальному підприємству «Київтранспарксервіс», як розробнику передпроектних пропозицій та замовнику реалізації проекту надати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1.1. Інформацію щодо складових об’єкта інвестування та їх площі (окремо по складових та разом) згідно інвестиційного договору та проектної документації;

1.2. Інформацію щодо вартості будівництва 1 м2 об’єкта інвестування та його складових згідно передпроектних пропозицій;

1.3. Інформацію з копіями підтверджуючих документів щодо збільшення загальної площі об’єкта інвестування та окремих її складових.

2. Після виконання пункту 1 доручити юридичному управлінню апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити правовий аналіз та опрацювати питання внесення змін до інвестиційного договору від 07.02.2014 №050-13/і/134 «Про реалізацію інвестиційного проекту будівництва наземного паркінгу з об’єктами транспортної інфраструктури та будівлею громадського призначення по вул. Святошинській – просп. Перемоги та пл. Героїв Бреста у Святошинському районі» в частині збільшення площі об’єкту інвестування та надати відповідні висновки на засідання комісії.

По питанню 7. Різне. Про виключення з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Розроблення та впровадження автоматизованої системи контролю паркувального простору міста Києва».

Вирішили:

1. Виключити з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Розроблення та впровадження автоматизованої системи контролю паркувального простору міста Києва».

2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про визнання таким, що втратило чинність розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14.07.2016 № 542 «Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Розроблення та впровадження автоматизованої системи контролю паркувального простору міста Києва».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]