Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 15 лютого 2019 року

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 15 лютого 2019 р.

Вирішили:

Затвердити порядок денний засідання комісії.

По питанню 1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво житлових будинків з об’єктами громадського призначення на вул. Милославській у Деснянському районі м. Києва (в тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр»)».

Вирішили:

1. Внести зміни до пункту 1 рішення комісії по питанню 1.2. (протокол від 30.08.2018 № 110/2018), виклавши його у наступній редакції: «Будівництво житлових будинків з об’єктами громадського призначення (в тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр»)» на вул. Милославській у Деснянському районі.

2. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29.10.2018 № 1943 «Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Будівництво житлового будинку з об’єктами соціально-культурного призначення (у тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр») на вул. Милославській, 1-г у Деснянському районі».

По питанню 2. Про розгляд умов інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Облаштування спортивних майданчиків на території парку «Нивки».

Вирішили:

1. Затвердити умови інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Облаштування спортивних майданчиків на території парку «Нивки».

2. Затвердити склад та зміст конкурсної документації:

  • інструкції для учасників конкурсу, з урахуванням пропозиції члена комісії Дрепіна А.В., що складається з двох частин: перша – умови конкурсу, друга – інформація і вимоги щодо порядку оформлення та подання конкурсної пропозиції;
  • форми заявок на участь у конкурсі для фізичних та юридичних осіб.

3. Затвердити текст інформаційного оголошення про проведення інвестиційного конкурсу.

4. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» забезпечити оголошення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора зі строком проведення конкурсу – 30 (тридцять) днів у газетах: «Хрещатик» або «Експрес об’ява» та на офіційному Інтернет-порталі Київської міської державної адміністрації - www. kyivcity.gov.ua.

По питанню 3. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для центрів надання адміністративних послуг міста Києва».

Вирішили:

1. Доручити робочій групі оформити протокол розкриття конкурсних пропозицій учасників конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту.

2. Доручити робочій групі провести детальне вивчення наданих учасниками конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту пропозицій та винести їх разом із своїми висновками на розгляд чергового засідання комісії для затвердження результатів конкурсу.

По питанню 4. Про внесення змін до рішення комісії від 12.10.2018 № 111/2018 (питання 5 протоколу від 12.10.2018 № 111/2018) в частині зміни замовника реалізації проекту «Будівництво медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі» з Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації на комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Русанівка» Дніпровського району м. Києва».

Вирішили:

1. Перенести розгляд питання 4 порядку денного на наступне засідання комісії, до якого Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) провести спільну нараду з Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією та іншими учасниками підготовки проекту для проведення інвестиційного конкурсу з метою вирішення зазначеного питання.

По питанню 5. Про внесення змін до рішення комісії (питання 1.1 протоколу від 12.10.2018 №111/2018) в частині зміни назви проекту з «Будівництво офісного комплексу з апартаментами та центром хорового мистецтва по вул. Студентській, 8, 10 у Шевченківському районі» на «Будівництво офісного центру з концертним залом та центром хорового мистецтва по вул. Студентській, 8, 10 у Шевченківському районі».

Вирішили:

1. Внести зміни до рішення комісії (питання 1.1 протоколу від 12.10.2018 № 111/2018), змінивши назву проекту з «Будівництво офісного комплексу з апартаментами та центром хорового мистецтва на вул. Студентській, 8, 10 у Шевченківському районі» на «Будівництво офісного центру з концертним залом та центром хорового мистецтва на вул. Студентській, 8, 10 у Шевченківському районі».

По питанню 6. Про подовження терміну проектування, будівництва об’єкту інвестування в цілому, прийняття в експлуатацію та закінчення реалізації інвестиційного проекту за інвестиційним договором від 30.12.2014 № 050-13/і/148 про будівництво житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці на вул. Милославській у Деснянському районі м. Києва.

Вирішили:

1. Погодити подовження терміну проектування, будівництва об’єкту інвестування в цілому, прийняття в експлуатацію та закінчення реалізації інвестиційного проекту до грудня 2019 року за Інвестиційним договором від 30.12.2014 № 050-13/і/148 про будівництво житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці на вул. Милославській у Деснянському районі м. Києва.

2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» та комунальним підприємством з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до Інвестиційного договору від 30.12.2014 № 050-13/і/148 про будівництво житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці на вул. Милославській у Деснянському районі м. Києва.

По питанню 7. Про стан реалізації інвестиційних договорів від 24.12.2014 № 050-13/і/144, № 050-13/і/145, № 050-13/і/146, № 050-13/і/147 про створення об’єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві (Лоти 1, 2, 3, 4).

Голова комісії Поворозник М.Ю. запропонував взяти інформацію до відома та погодив цю пропозицію з членами комісії.

По питанню 8. Про стан виконання інвестиційного договору від 27.06.2017
№ 050-13/і/165 «Про будівництво спортивного комплексу на проспекті Генерала Ватутіна в Деснянському районі».

Вирішили:

1. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повідомити товариство з обмеженою відповідальністю «А СКАЙ» про необхідність безумовного виконання умов інвестиційного договору від 27.06.2017 № 050-13/і/165 про будівництво спортивного комплексу на проспекті Генерала Ватутіна в Деснянському районі, зокрема пункту 4.5, підпунктів 6.2.13 та 6.2.14 пункту 6.2 протягом 30 (тридцяти) календарних днів, шляхом направлення відповідного повідомлення.

2. У разі неусунення товариством з обмеженою відповідальністю «А СКАЙ» порушень умов інвестиційного договору від 27.06.2017 № 050-13/і/165 про будівництво спортивного комплексу на проспекті Генерала Ватутіна в Деснянському районі протягом 37 (тридцяти семи) календарних днів з дня направлення Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (Організатор конкурсу) повідомлення про розірвання інвестиційного договору, інвестиційний договір буде вважатися розірваним.

По питанню 9. Про стан виконання інвестиційного договору від 29.10.2015 № 050-13/і/154 про реконструкцію Київського міського пологового будинку № 5 під Перинатальний центр з будівництвом приватного медичного закладу на просп. Червонозоряному, 2.

Вирішили:

1. Перенести розгляд питання 9 порядку денного на наступне засідання комісії.

По питанню 10. Про внесення змін до інвестиційного договору від 07.02.2014 № 050-13/і/134 «Про реалізацію інвестиційного проекту будівництва наземного паркінгу з об’єктами транспортної інфраструктури та будівлею громадського призначення по вул. Святошинській – просп. Перемоги та пл. Героїв Бреста у Святошинському районі» в частині збільшення площі об’єкту інвестування.

Вирішили:

1. Погодити зміну площ об’єкта інвестування за інвестиційним договором від 07.02.2014 № 050-13/і/134 «Про реалізацію інвестиційного проекту будівництва наземного паркінгу з об’єктами транспортної інфраструктури та будівлею громадського призначення по вул. Святошинській – просп. Перемоги та пл. Героїв Бреста у Святошинському районі».

2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» та товариством з обмеженою відповідальністю «Київ-Арт» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до інвестиційного договору від 07.02.2014 №050-13/і/134 «Про реалізацію інвестиційного проекту будівництва наземного паркінгу з об’єктами транспортної інфраструктури та будівлею громадського призначення по вул. Святошинській – просп. Перемоги та пл. Героїв Бреста у Святошинському районі».

По питанню 11. Про внесення змін до інвестиційного договору від 19.12.2003 № 049-13/і/11 «Про будівництво торговельного центру на перетині Оболонського проспекту та вулиці Героїв Дніпра» в частині збільшення площі об’єкту інвестування.

Вирішили:

1. Погодити збільшення площі об’єкту інвестування за інвестиційним договором від 19.12.2003 № 049-13/і/11 «Про будівництво торговельного центру на перетині Оболонського проспекту та вулиці Героїв Дніпра».

2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з товариством з обмеженою відповідальністю «Єлікон ЛТД» та комунальним підприємством «Київський метрополітен» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до інвестиційного договору від 19.12.2003 № 049-13/і/11 «Про будівництво торговельного центру на перетині Оболонського проспекту та вулиці Героїв Дніпра».

По питанню 12. Про публікацію відповідно до рішень комісії оголошень щодо інвестиційних конкурсів.

Вирішили:

1. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» тимчасово, до завершення державної реєстрації газети «Газета Київської міської ради «Хрещатик», забезпечити публікацію оголошень щодо проведення інвестиційних конкурсів та результатів інвестиційних конкурсів у газеті: «Експрес об’ява».

2. Внести зміни до рішень комісії (питання 2.1 протоколу № 111/2018 від 12.10.2018, питання 3 протоколу №112/2018 від 26.10.2018 та питання 2 протоколу № 113/2018 від 23.11.2018) в частині публікацій оголошень про результати інвестиційних конкурсів. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» забезпечити публікацію цих оголошень у газетах «Хрещатик» або «Експрес об’ява».

По питанню 13. Про внесення змін до рішень комісії (питання 3.1 протоколу від 13.02.2017 № 94/2017 та питання 3 протоколу від 31.03.2017 № 96/2017) в частині зміни адресного переліку за проектом «Створення мережі станцій прокату каяків, каное та іншого спорядження для водних видів спорту в м. Києві»

Вирішили:

1. Внести зміни в пункт 1 рішення комісії (питання 3.1 протоколу від 13.02.2017 № 94/2017 (з урахуванням змін, внесених питанням 3 протоколу від 31.03.2017 № 96/2017)), в частині виключення з переліку адрес за проектом адреси: «вул. Раїси Окіпної, 18 у Дніпровському районі».

2. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 02.06.2017 № 652 «Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Створення мережі станцій прокату каяків, каное та іншого спорядження для водних видів спорту в м. Києві».

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]