Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 02 квітня 2019 року

Вирішили:

 1. Включити до розділу 11 «Різне» порядку денного засідання комісії питання «Про розгляд звернення КП «Київський міський туристично-інформаційний центр» щодо внесення змін до інвестиційного договору на здійснення заходів зі встановлення туристичних інформаційних центрів від 07.07.2012 № 049-13/і/118 в частині зміни деяких місць розміщення туристичних інформаційних центрів, подовження терміну встановлення та зміни асортименту продукції».
 2. Включити до розділу 11 «Різне» порядку денного засідання комісії питання «Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Облаштування парку розваг (атракціонів) на території «Гідропарку» (о. Венеціанський)».
 3. Затвердити порядок денний засідання комісії з урахуванням прийнятих змін.

По питанню 1.1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво житлового будинку з об’єктами громадського призначення на вул. Милославській у Деснянському районі міста Києва (в тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр») (на частині земельної ділянки з обліковим кодом 62:211:0006)».

Вирішили:

 1. Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво житлового будинку з об’єктами громадського призначення на вул. Милославській у Деснянському районі м. Києва (в тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр») (на частині земельної ділянки з обліковим кодом 62:211:0006)».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 3. Визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» замовником будівництва та замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт за проектом.

По питанню 1.2. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво житлових будинків з об’єктами громадського призначення на вул. Милославській у Деснянському районі міста Києва (в тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр») (на частині земельної ділянки з обліковим кодом 62:211:0043)».

Вирішили:

 1. Перенести розгляд питання 1.2. порядку денного на наступне засідання комісії, на якому заслухати пояснення Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по суті висловлених членом комісії Назаренко В.Е. зауважень (в частині призначення земельної ділянки).

По питанню 2. Про підведення підсумків інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для центрів надання адміністративних послуг міста Києва».

Вирішили:

 1. Визнати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЕСТ ПРОГРАМ СОЛЮШЕН» (ідентифікаційний код – 40821764) переможцем конкурсу із залучення інвестора до реалізації інвестиційного проекту «Влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для центрів надання адміністративних послуг міста Києва».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про затвердження переможця конкурсу. Після видання розпорядження забезпечити публікацію в газеті «Хрещатик Київ» або в іншій відповідно до рішень комісії і розміщення на офіційному порталі Києва (www.kyivcity.gov.ua) відповідного оголошення.
 3. Департаменту економіки та інвестицій забезпечити підготовку та укладення інвестиційного договору із замовником реалізації проекту − Департаментом (Центром) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та переможцем конкурсу.

По питанню 3.1. Про розгляд умов інвестиційного конкурсу із залучення інвесторів до реалізації проекту «Створення велосипедної мережі «bike-sharing» в місті Києві» (Лот 1).

Вирішили:

 1. Затвердити умови інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Створення велосипедної мережі «bike-sharing» в місті Києві» (Лот 1), з урахуванням пропозиції члена комісії Дрепіна А.В.
 2. Затвердити склад та зміст конкурсної документації:
 • інструкції для учасників конкурсу, що складається з двох частин: перша – умови конкурсу, друга – інформація і вимоги щодо порядку оформлення та подання конкурсної пропозиції;
 • форми заявок на участь у конкурсі для фізичних та юридичних осіб.
 1. Затвердити текст інформаційного оголошення про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора.
 2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» забезпечити оголошення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора зі строком проведення конкурсу – 14 (чотирнадцять) днів у газеті «Хрещатик Київ» або в іншій відповідно до рішень комісії і розміщення на офіційному порталі Києва (www.kyivcity.gov.ua).

По питанню 3.2. Про розгляд умов інвестиційного конкурсу із залучення інвесторів до реалізації проекту «Облаштування мотузкового парку на території парку «Позняки» у Дарницькому районі».

Вирішили:

 1. Затвердити умови інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Облаштування мотузкового парку на території парку «Позняки» у Дарницькому районі».
 2. Затвердити склад та зміст конкурсної документації:
 • інструкції для учасників конкурсу, що складається з двох частин: перша – умови конкурсу, друга – інформація і вимоги щодо порядку оформлення та подання конкурсної пропозиції;
 • форми заявок на участь у конкурсі для фізичних та юридичних осіб.
 1. Затвердити текст інформаційного оголошення про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора.
 2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» забезпечити оголошення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора зі строком проведення конкурсу – 30 (тридцять) днів у газеті «Хрещатик Київ» або в іншій відповідно до рішень комісії і розміщення на офіційному порталі Києва (www.kyivcity.gov.ua).

По питанню 4. Про заміну місць розташування деяких об’єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві, відповідно до інвестиційних договорів від 24.12.2014 № 050-13/і/144, № 050-13/і/146, № 050-13/і/147 про створення об’єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві (ЛОТИ 1, 3, 4).

Вирішили:

 1. Погодити заміну місць розташування (адреси та площі) деяких об’єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві.
 2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавpчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та приватним акціонерним товариством «Київхліб» розробити та укласти відповідні додаткові угоди до:
 • Інвестиційного договору від 24.12.2014 № 050-13/і/144 «Про створення об'єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві (Лот 1)»;
 • Інвестиційного договору від 24.12.2014 № 050-13/і/146 «Про створення об'єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві (Лот 3)»;
 • Інвестиційного договору від 24.12.2014 № 050-13/і/147 «Про створення об'єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві (Лот 4)». 

По питанню 5. Про внесення змін до рішення комісії від 12.10.2018 № 111/2018 (питання 5 протоколу від 12.10.2018 № 111/2018) в частині зміни замовника реалізації проекту «Будівництво медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі» з Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації на комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Русанівка» Дніпровського району м. Києва».

Вирішили:

 1. Внести зміни в рішення комісії від 12.10.2018 (протокол №111/2018) в частині зміни замовника реалізації проекту з Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації на комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Русанівка» Дніпровського району м. Києва» та визначити комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Русанівка» Дніпровського району м. Києва» замовником реалізації проекту «Будівництво медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-А у Дніпровському районі».

По питанню 6. Про виключення з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво торгово-розважального комплексу на вул. Мілютенка, 19 у Деснянському районі».

Вирішили:

 1. Виключити з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво торгово-розважального комплексу на вул. Мілютенка, 19 у Деснянському районі».
 2. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про визнання таким, що втратило чинність розпорядження виконавчого орану Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01.02.2018 № 122 «Про питання щодо проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора для будівництва торгово-розважального комплексу на вул. Мілютенка, 19 у Деснянському районі».

По питанню 7. Про подовження терміну початку будівельних робіт по об’єкту інвестування за інвестиційним договором від 22.02.2005 № 049-13/і/16 «Про будівництво торговельно-розважального комплексу по Червонозоряному проспекту, 113 (територія Совських ставків)».

Вирішили:

 1. Перенести розгляд питання 7 порядку денного на наступне засідання комісії, до якого провести узгоджувальну нараду із залученням Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), та в разі необхідності з іншими профільними департаментами та представниками Інвестора та активістів для прийняття відповідного рішення.

По питанню 8. Про заміну місць встановлення павільйонів очікування з кіоском з продажу проїзних документів та інших товарів (надання послуг) в рамках інвестиційного договору від 10.08.2018 № 050-13/і/180 «Про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 13)».

Вирішили:

 1. Погодити заміну місць встановлення деяких павільйонів очікування з кіоском з продажу проїзних документів та інших товарів (надання послуг).
 2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством «Київпастранс» та товариством з обмеженою відповідальністю «КЛУБ «Т-2» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до інвестиційного договору від 10.08.2018 № 050-13/і/180 «Про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 13)».

По питанню 9. Про розгляд питання реалізації інвестиційного договору від 30.10.2015 № 050-13/і/156 «Про реконструкцію підземного пішохідного переходу на примиканні вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик з влаштуванням додаткового входу до Центрального універмагу».

Вирішили:

 1. Погодити подовження терміну проектування, реконструкції та прийняття в експлуатацію об’єкта інвестування до 01.11.2019 за інвестиційним договором від 30.10.2015 № 050-13/і/156 про реконструкцію підземного пішохідного переходу на примиканні вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик з влаштуванням додаткового входу до Центрального універмагу.
 2. Погодити внесення змін до інвестиційного договору від 30.10.2015 № 050-13/і/156 про реконструкцію підземного пішохідного переходу на примиканні вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик з влаштуванням додаткового входу до Центрального універмагу в частині виключення з орієнтовних техніко-економічних показників та складових об’єкта інвестування похилих підйомників для інвалідів та включення до об’єкта інвестування наземного пішохідного переходу зі світлофорним об’єктом та мобільним острівцем безпеки (основним та резервним).
 3. Погодити передачу на баланс комунальному підприємству «Центр організації дорожнього руху» світлофорного об’єкта та мобільного острівця безпеки (основного та резервного) на постійній основі на перетині вулиць Хрещатик та Богдана Хмельницького у Шевченківському районі;
 4. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальною корпорацією «Київавтодор» та товариством з обмеженою відповідальністю «Столичний ЦУМ» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до інвестиційного договору від 30.10.2015 № 050-13/і/156 про реконструкцію підземного пішохідного переходу на примиканні вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик з влаштуванням додаткового входу до Центрального універмагу.

По питанню 10. Про розгляд звернення ТОВ «Атлантік-Пасіфік Венчурз» щодо фінансування робіт по реалізації проекту з встановлення об’єкта благоустрою – сходів біля Андріївської церкви у Шевченківському районі м. Києва.

Вирішили:

 1. Схвалити пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «Атлантік-Пасіфік Венчурз» щодо можливості фінансування нею робіт, пов’язаних з реалізацією проекту з встановлення об’єкта благоустрою (малої архітектурної форми) – сходів біля Андріївської церкви у Шевченківському районі.
 2. Визначити Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» замовником робіт з проектування та реалізації проекту.

По питанню 11. Різне. 1. Про розгляд звернення КП «Київський міський туристично-інформаційний центр» щодо внесення змін до інвестиційного договору на здійснення заходів зі встановлення туристичних інформаційних центрів від 07.07.2012 № 049-13/і/118 в частині зміни деяких місць розміщення туристичних інформаційних центрів, подовження терміну встановлення та зміни асортименту продукції.

Вирішили:

 1. Погодити внесення змін до інвестиційного договору від 07.07.2012 № 049-13/і/118 на здійснення заходів зі встановлення туристичних інформаційних центрів в частині подовження терміну встановлення ТІЦ до 31.12.2020,  заміни 7 (семи) адрес розміщення ТІЦ, та внесення змін до переліку послуг населенню в ТІЦ (додаток 4 до інвестиційного договору від 07.07.2012 № 049-13/і/118).
 2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр» та товариству з обмеженою відповідальністю «ТУР ІНФО» у встановленому порядку внести відповідні зміни до інвестиційного договору від 07.07.2012 № 049-13/і/118 на здійснення заходів зі встановлення туристичних інформаційних центрів.

По питанню 11. Різне. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Облаштування парку розваг (атракціонів) на території  «Гідропарку» (о. Венеціанський)

Вирішили:

 1. Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Облаштування парку розваг (атракціонів) на території «Гідропарку» (о. Венеціанський)».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 3. Визначити комунальний заклад «Парк культури та відпочинку «Гідропарк» замовником реалізації проекту.

Визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт за проектом.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]