Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 27 лютого 2020 року

Вирішили:

 1. Включити до розділу 4 «Різне» порядку денного засідання комісії питання «Про розгляд звернення Благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутній Київ» щодо можливості за власний рахунок фінансувати роботи з будівництва та проєктування споруди флагштока Державного прапору України на території Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні» на вул. Лаврській, 27 у Печерському районі».
 2. Затвердити порядок денний засідання комісії з урахуванням прийнятих змін.

По питанню 1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкту «Будівництво спортивного комплексу на просп. Генерала Ватутіна в Деснянському районі».

Вирішили:

 1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкт «Будівництво спортивного комплексу на просп. Генерала Ватутіна в Деснянському районі».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проєкту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 3. Замовником реалізації проєкту визначити Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
 4. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

По питанню 2. Про уточнення назви інвестиційного проєкту «Реконструкція споруди із добудовою багаторівневого паркінгу на вул. Шовковичній, 39/1 у Печерському районі» (питання 1 протоколу від 14.12.2018 № 114/2018 та питання 2 протоколу від 24.07.2019 № 119/2019).

Вирішили:

 1. Внести зміни до рішень комісії (питання 1 протоколу від 14.12.2018 № 114/2018 та питання 2 протоколу від 24.07.2019 № 119/2019):
 2. Змінити назву проєкту з «Реконструкція споруди із добудовою багаторівневого паркінгу на вул. Шовковичній, 39/1 у Печерському районі м. Києва» на «Реконструкція будівель/споруд Олександрівської клінічної лікарні м. Києва з будівництвом гаражу (паркінгу) на вул. Шовковичній, 39/1 у Печерському районі».
 3. Доповнити новим пунктом 5 такого змісту:

«5. Департаменту економіки та інвестицій спільно з Департаментом комунальної власності м. Києва та Департаментом охорони здоров’я в установленому порядку розробити проєкт рішення Київської міської ради про внесення змін до додатка до рішення Київської міської ради від 24 червня 2004 року № 322/1532 «Про затвердження переліку об’єктів реконструкції, реставрації, незавершеного будівництва, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва».

По питанню 3. Про розгляд звернення ТОВ «СІА» щодо можливості за власний рахунок фінансувати роботи з будівництва пішохідного мостового переходу між Оболонською набережною та островом Оболонський у Оболонському районі м. Києва.

Вирішили:

 1. Схвалити пропозицію ТОВ «СІА» щодо можливості фінансування нею робіт пов’язаних з будівництвом пішохідного мостового переходу між Оболонською набережною та островом Оболонський у Оболонському районі м. Києва за рахунок позабюджетних коштів.
 2. У разі необхідності Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації підготувати відповідний проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про фінансування робіт за залучені кошти, яким передбачити в установленому порядку безоплатну передачу результатів робіт до комунальної власті м. Києва.

По питанню 4. Різне. Про розгляд звернення Благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутній Київ» щодо можливості за власний рахунок фінансувати роботи з будівництва та проєктування споруди флагштока Державного прапору України на території Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні» на вул. Лаврській, 27 у Печерському районі.

Вирішили:

 1. Схвалити пропозицію Благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутній Київ» щодо можливості за власний рахунок фінансувати роботи з будівництва та проєктування споруди флагштока Державного прапору України на території Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні» на вул. Лаврській, 27 у Печерському районі за рахунок позабюджетних коштів.
 2. У разі необхідності Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з КП «Спецжитлофонд» підготувати проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про внесення відповідних змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.05.2017 № 585 «Про будівництво споруди флагштока Державного прапору України на території Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні» на вул. Лаврській, 27 у Печерському районі».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]