Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 17 листопада 2020 року

Перший заступник голови комісії Мельник Н.О. повідомила про наявність звернення стосовно включення до порядку денного засідання комісії одного питання: «Про розгляд депутатського звернення депутата Київської міської ради Назаренка В.Е. щодо виконання доручення, наданого за результатами розгляду питання 9 протоколу комісії від 08.10.2020 № 134/2020, в частині узгодження комунальним підприємством «Київпастранс» та Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій технічного завдання на розміщення інформаційного табло на зупинках громадського транспорту відповідно до умов інвестиційних договорів з метою інтеграції їх до міських сервісів».

Перший заступник голови комісії Мельник Н.О. запропонувала розглянути вказане питання у розділі 8 «Різне» порядку денного.

У зв’язку із надходженням відповідного звернення компанії-інвестора перший заступник голови комісії Мельник Н.О. запропонувала перенести розгляд питання 3 порядку денного засідання комісії на наступне засідання комісії.

Вирішили:

1. Затвердити порядок денний засідання комісії за виключення питання 3 порядку денного засідання комісії, яке буде перенесено на наступне засідання комісії.

По питанню 1.1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкту «Облаштування зони активних розваг з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення біля озера Верховина у Святошинському районі».

Вирішили:

1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкт «Облаштування зони активних розваг з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення біля озера Верховина в Святошинському районі».

2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проєкту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.

3. Замовником реалізації проєкту визначити комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва.

4. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

По питанню 1.2. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкту «Облаштування зони активних розваг з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території озера Лебедине у Дарницькому районі».

Вирішили:

1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкт «Облаштування зони активних розваг з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території озера Лебедине в Дарницькому районі».

2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проєкту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.

3. Замовником реалізації проєкту визначити Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд».

4. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

По питанню 2.1. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування атракціону канатна переправа через річку Дніпро від арки Дружби народів до Труханового острова».

Вирішили:

1. Доручити робочій групі оформити протокол розкриття конкурсних пропозицій учасників конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту.

2. Доручити робочій групі провести детальне вивчення наданих учасниками конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту пропозицій та винести їх разом із своїми висновками на розгляд чергового засідання комісії для затвердження результатів конкурсу.

По питанню 2.2. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування спортивних майданчиків на просп. Степана Бандери в Оболонському районі».

Вирішили:

1. Доручити робочій групі оформити протокол розкриття конкурсної пропозиції учасника конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту.

2. Доручити робочій групі провести детальне вивчення наданої учасником конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту пропозиції та винести її разом із своїми висновками на розгляд чергового засідання комісії для затвердження результатів конкурсу.

По питанню 2.3. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Будівництво медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі».

Вирішили:

1. Визнати конкурс із залучення інвестора до реалізації проєкту «Будівництво медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі» таким, що не відбувся.

2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» доопрацювати умови конкурсу за проєктом «Будівництво медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі» та винести їх на розгляд на наступне засідання комісії.

По питанню 4. Про внесення змін до Інвестиційного договору від 26.10.2018 № 050-13/і/182 про влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва у зв’язку із прийняттям Київською міською радою рішення від 15.11.2018 № 10/6061 «Про припинення Київського міського інформаційно-обчислювального центру шляхом приєднання до Міського наукового інформаційно-аналітичного центру медичної статистики».

Вирішили:

1. Взяти інформацію до відома.

2. Погодити внесення змін до Інвестиційного договору від 26.10.2018 № 050-13/і/182 про влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва у зв’язку із прийняттям Київською міською радою рішення від 15.11.2018 № 10/6061 «Про припинення Київського міського інформаційно-обчислювального центру шляхом приєднання до Міського наукового інформаційно-аналітичного центру медичної статистики».

3. Доручити Департаменту економіки та інвестицій спільно з Міським науковим інформаційно-аналітичним центром медичної статистики та ТОВ «АВТОБАНК» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до Інвестиційного договору від 26.10.2018 № 050-13/і/182 про влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва.

По питанню 5. Про внесення змін до Інвестиційного договору від 30.10.2015 № 050-13/і/155 на облаштування спортивного парку на території парку культури і відпочинку «Дружби народів» у Деснянському районі м. Києва (створення нових складових - «ВелоХабу» та «Скейт-парку»).

Вирішили:

1. Погодити реалізацію та розташування нових складових спортивного парку: «Скейт-парк» та «ВелоХаб» на території, землекористувачами якої є Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Комунальна корпорація «Київавтодор» та комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Деснянського району м. Києва, в рамках реалізації Інвестиційного договору від 30.10.2015 № 050-13/і/155 на облаштування спортивного парку на території парку культури і відпочинку «Дружби народів» у Деснянському районі м. Києва за умови узгодження зазначених ініціатив з реалізацією проєкту по створенню мережі перехоплюючих велосипедних пунктів з прокату, обслуговування та тимчасового зберігання велосипедів відповідно до Інвестиційного договору від 11.02.2019 № 050-13/і/200.

2. Погодити внесення відповідних змін до Інвестиційного договору від 30.10.2015 № 050-13/і/155 на облаштування спортивного парку на території парку культури і відпочинку «Дружби народів» у Деснянському районі м. Києва.

3. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Департаментом культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та товариством з обмеженою відповідальністю «Інноваційний спортивний парк» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до Інвестиційного договору від 30.10.2015 № 050-13/і/155 на облаштування спортивного парку на території парку культури і відпочинку «Дружби народів» у Деснянському районі м. Києва.

По питанню 6. Про подовження строку облаштування об’єкта інвестування за Інвестиційним договором від 10.12.2018 № 050-13/і/196 про облаштування парку з об'єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла Грушевського, 36 у Печерському районі.

Вирішили:

1. Погодити подовження строку облаштування об’єкта інвестування за Інвестиційним договором від 10.12.2018 № 050-13/і/196 про облаштування парку з об'єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла Грушевського, 36 у Печерському районі до 31 серпня 2021 року.

2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство», Публічним акціонерним товариством «Акціонерний банк «Укргазбанк» та товариством з обмеженою відповідальністю «МЕЛЕТІЯ» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до Інвестиційного договору від 10.12.2018 № 050-13/і/196 про облаштування парку з об'єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла Грушевського, 36 у Печерському районі.

По питанню 7. Про розгляд звернення ТОВ «Рибалко-Компані» стосовно будівництва за власний кошт нового індивідуального теплового пункту за адресою м. Київ, вул. Маршала Рибалко, 5-а у Шевченківському районі міста Києва.

Вирішили:

1. Схвалити пропозицію ТОВ «Рибалко-Компані» стосовно будівництва за власний кошт нового теплового пункту за адресою м. Київ, вул. Маршала Рибалко, 5-а у Шевченківському районі міста Києва.

2. У разі необхідності Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати відповідний проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про фінансування робіт за залучені кошти, яким передбачити в установленому порядку безоплатну передачу результатів робіт до комунальної власності м. Києва.

По питанню 8. «Про розгляд депутатського звернення депутата Київської міської ради Назаренка В.Е. щодо виконання доручення, наданого за результатами розгляду питання 9 протоколу комісії від 08.10.2020 № 134/2020, в частині узгодження комунальним підприємством «Київпастранс» та Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій технічного завдання на розміщення інформаційного табло на зупинках громадського транспорту відповідно до умов інвестиційних договорів з метою інтеграції їх до міських сервісів».

Перший заступник голови комісії Мельник Н.О. запропонувала взяти інформацію до відома та наголосити комунальному підприємству «Київпастранс» та Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій на необхідності виконання доручення комісії стосовно узгодження технічного завдання на розміщення інформаційного табло на зупинках громадського транспорту відповідно до умов інвестиційних договорів з метою інтеграції їх до міських сервісів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]