Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 16 березня 2021 року

Вирішили:

Затвердити порядок денний засідання комісії.

По питанню 1. Організаційні питання. 

Голова комісії Поворозник М.Ю. зазначив, що вказане питання вже було вирішено. В той же час, у разі виникнення будь-яких питань щодо порядку організації роботи комісії, вони можуть бути вирішені на будь-якому з її засідань. 

По питанню 2.1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкту «Облаштування зони відпочинку біля озера «Віра» (ставка на вул. Зодчих) у Святошинському районі».                  

Вирішили:

 1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкт «Облаштування зони відпочинку біля озера «Віра» (ставка на вул. Зодчих) у Святошинському районі».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проєкту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 3. Замовником реалізації проєкту визначити комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва.
 4. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

По питанню 2.2. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкту «Облаштування мотузкового парку в парку «Юність» у Святошинському районі». 

Вирішили:

 1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкт «Облаштування мотузкового парку в парку «Юність» у Святошинському районі».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проєкту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 3. Замовником реалізації проєкту визначити комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва.
 4. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

По питанню 3. Про розгляд умов інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування зони для рибної ловлі з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території озера Буревісник-Корольок (вул. Здолбунівська) в Дарницькому районі».

Вирішили:

 1. Затвердити умови інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування зони для рибної ловлі з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території озера Буревісник-Корольок (вул. Здолбунівська) в Дарницькому районі».
 2. Затвердити склад та зміст конкурсної документації: - інструкції для учасників конкурсу, що складається з двох частин: перша – умови конкурсу, друга – інформація і вимоги щодо порядку оформлення та подання конкурсної пропозиції;

- форми заявок на участь у конкурсі для фізичних та юридичних осіб.

 1. Затвердити текст інформаційного оголошення про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора.
 2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» забезпечити оголошення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора зі строком проведення конкурсу – 30 (тридцять) днів у газеті «Хрещатик Київ» і розміщення на офіційному порталі Києва (www.kyivcity.gov.ua).

По питанню 4. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Будівництво медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі».

Вирішили:

 1. Звернутися до юридичних служб з проханням надати роз’яснення щодо можливості комісії відмовитися від процедури розкриття конкурсної пропозиції та оголошення вказаного конкурсу повторно.
 2. Перенести розгляд питання щодо розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Будівництво медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі» на наступне засідання комісії з метою заслуховування вказаного в п. 1 роз’яснення юридичних служб.

По питанню 5. Про перенесення перехоплюючого велосипедного пункту з прокату, обслуговування та тимчасового зберігання велосипедів, який розміщений на земельній ділянці в парку Дружби Народів (код ділянки 62:206:035) за інвестиційним договором від 11.02.2019 № 050-13/і/200 про створення мережі перехоплюючих велосипедних пунктів з прокату, обслуговування та тимчасового зберігання велосипедів.

Вирішили:

 1. Погодити заміну місця розміщення перехоплюючого велосипедного пункту з прокату, обслуговування та тимчасового зберігання велосипедів на локації № 2 в Парку Дружби Народів (62:206:035) на місце розміщення локації № 2 в Парку Дружби Народів (земельна ділянка 62:206:026) та внесення змін до Інвестиційного договору від 11.02.2019 № 050-13/і/200 про створення мережі перехоплюючих велосипедних пунктів з прокату, обслуговування та тимчасового зберігання велосипедів.
 2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський центр розвитку міського середовища» та товариством з обмеженою відповідальністю «БАЙК БОКС» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до Інвестиційного договору від 11.02.2019 № 050-13/і/200 про створення мережі перехоплюючих велосипедних пунктів з прокату, обслуговування та тимчасового зберігання велосипедів.
 3. Доручити комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський центр розвитку міського середовища» спільно з Управлінням екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), товариством з обмеженою відповідальністю «БАЙК БОКС» (Інвестор) опрацювати питання можливості змін зовнішнього вигляду перехоплюючого велосипедного пункту, обслуговування та тимчасового зберігання велосипедів.

По питанню 6. Про розгляд звернення ТОВ «Ділайвест» стосовно благоустрою скверу за власний кошт, що знаходиться на розі вулиць Олеся Гончара та Михайла Коцюбинського у Шевченківському районі м. Києва.

Вирішили:

 1. Звернутися до Київського комунального об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» щодо надання інформації та документів стосовно благоустрою скверу на розі вулиць Олеся Гончара та Михайла Коцюбинського у Шевченківському районі
  м. Києва.
 2. 2. Перенести розгляд питання щодо пропозиції ТОВ «Ділайвест» здійснити за власний кошт благоустрій скверу на розі вулиць Олеся Гончара та Михайла Коцюбинського у Шевченківському районі м. Києва на одне з наступних засідань комісії.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]