Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 23 березня 2021року

Вирішили:

Включити до розділу 5 «Різне» порядку денного засідання комісії питання: «Про розгляд звернення ТОВ «Ділайвест» стосовно благоустрою скверу за власний кошт, що знаходиться на розі вулиць Олеся Гончара та Михайла Коцюбинського у Шевченківському районі м. Києва».

Вирішили:

Затвердити порядок денний засідання комісії з урахуванням прийнятих змін.

По питанню 1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкту «Облаштування футбольного поля із штучного покриття та супутньою інфраструктурою на території школи І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва на вул. Академіка Заболотного, 144 у Голосіївському районі».

Вирішили:

 1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкт «Облаштування футбольного поля із штучного покриття та супутньою інфраструктурою на території школи І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва на вул. Академіка Заболотного, 144 у Голосіївському районі».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проєкту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 3. Замовником реалізації проєкту визначити Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.
 4. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

По питанню 2. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Будівництво медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі».

 Вирішили:

 1. Доручити робочій групі оформити протокол розкриття конкурсної пропозиції учасника конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту.
 2. Доручити робочій групі провести детальне вивчення наданої учасником конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту пропозиції та винести її разом із своїми висновками на розгляд чергового засідання комісії для затвердження результатів конкурсу.

По питанню 3. Про зміну замовника реалізації проєкту «Облаштування спортивно-оздоровчого табору на вул. Підбірній у Голосіївському районі» з комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський центр розвитку міського середовища» на комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «ПЛЕСО».

 Вирішили:

 1. Внести зміни до рішення комісії (питання 3.2. протоколу від 13.02.2017 № 94/2017), виклавши пункт 3 рішення комісії по питанню 3.2. у наступній редакції: «Визначити замовником реалізації проєкту комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «ПЛЕСО».
 2. Департаменту економіки та інвестицій в установленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23.02.2018 № 295 «Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Облаштування спортивно-оздоровчого табору на вул. Підбірній у Голосіївському районі» в частині зміни замовника реалізації проєкту на комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «ПЛЕСО».

По питанню 4. Про внесення змін до рішень комісії (п. 1.1 та 1.2 протоколу комісії від 17.11.2020 № 135/2020) в частині уточнення назв проєктів:

«Облаштування зони активних розваг з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення біля озера Верховина в Святошинському районі»;

«Облаштування зони активних розваг з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території озера Лебедине в Дарницькому районі».

 Вирішили:

 1. Внести зміни до рішень комісії (питання 1.1. та 1.2 протоколу від 17.11.2020 № 135/2020), змінивши назви проєктів з:

 - «Облаштування зони активних розваг з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення біля озера Верховина у Святошинському районі» на «Облаштування зони активних розваг з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення біля ставка № 14 на річці Нивка (вул. Верховинна) у Святошинському районі»;

- «Облаштування зони активних розваг з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території озера Лебедине у Дарницькому районі» на «Облаштування зони активних розваг з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення біля штучної водойми на просп. М. Бажана (Лебедине) у Дарницькому районі».

По питанню 5. Різне: «Про розгляд звернення ТОВ «Ділайвест» стосовно благоустрою скверу за власний кошт, що знаходиться на розі вулиць Олеся Гончара та Михайла Коцюбинського у Шевченківському районі м. Києва».

Вирішили:

 1. Схвалити пропозицію ТОВ «Ділайвест» стосовно здійснення за власний кошт благоустрою скверу на розі вулиць Олеся Гончара та Михайла Коцюбинського у Шевченківському районі м. Києва.
 2. У разі необхідності Управлінню екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати відповідний проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про фінансування робіт за залучені кошти, яким передбачити в установленому порядку безоплатну передачу результатів робіт до комунальної власті м. Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]