Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 26 квітня 2021року

Вирішили:

Затвердити порядок денний засідання комісії за основу.

Рішення прийнято одноголосно

Вирішили:

 1. Зняти з розгляду питання 11 порядку денного засідання комісії.
 2. Включити до розділу 14 «Різне» порядку денного засідання комісії питання «Про продовження строку проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування зони для рибної ловлі з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території озера Буревісник-Корольок (вул. Здолбунівська) в Дарницькому районі».
 3. Затвердити порядок денний засідання комісії в цілому з урахуванням прийнятих змін.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 1. Про підведення підсумків інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Будівництво медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі».

Вирішили:

 1. Визнати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФАРМАСКО» (ідентифікаційний код юридичної особи: 32208905) переможцем інвестиційного конкурсу із залучення інвестора для будівництва медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі.
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про затвердження переможця конкурсу. Після видання розпорядження забезпечити публікацію в газеті «Хрещатик Київ» і розміщення на офіційному порталі Києва (www.kyivcity.gov.ua) відповідного оголошення.
 3. Департаменту економіки та інвестицій забезпечити підготовку та укладення інвестиційного договору із замовником будівництва – комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Русанівка» Дніпровського району м. Києва» та переможцем конкурсу.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 2. Про розгляд звернення ТОВ «Соллур» стосовно реконструкції за власний кошт існуючого входу/виходу з підземного переходу на перетині вул. Маршала Малиновського та проспекту Оболонського в Оболонському районі без зменшення площ приміщень підземного переходу, без інвестиційної складової, а результати робіт будуть безоплатно передані до комунальної власності міста Києва.

Вирішили:

 1. Схвалити пропозицію ТОВ «Соллур» стосовно здійснення за власний кошт реконструкції існуючого входу/виходу з підземного переходу на перетині вул. Маршала Малиновського та проспекту Оболонського в Оболонському районі м. Києва.
 2. У разі необхідності Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати відповідний проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про фінансування робіт за залучені кошти, яким передбачити в установленому порядку безоплатну передачу результатів робіт до комунальної власті м. Києва.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 3. Про подовження терміну проєктування, будівництва об’єкту інвестування в цілому, прийняття в експлуатацію та закінчення реалізації інвестиційного проєкту за інвестиційним договором від 30.12.2014 № 050-13/і/148 про будівництво житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці на вул. Милославській у Деснянському районі м. Києва.

Вирішили:

 1. Погодити подовження терміну проєктування, будівництва об’єкту інвестування в цілому, прийняття в експлуатацію об’єкта інвестування та закінчення реалізації інвестиційного проєкту з будівництва житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці на вул. Милославській у Деснянському районі м. Києва до 31 грудня 2021 року.
 2. Доручити:

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), протягом 14-ти робочих днів з моменту оформлення належним чином протоколу засідання комісії, розробити та направити відповідний проєкт додаткової угоди до Інвестиційного договору від 30.12.2014 № 050-13/і/148 про будівництво житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці на вул. Милославській у Деснянському районі м. Києва для опрацювання і підписання замовнику (комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство») у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України;

- Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» після підписання у строк, який передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України, зазначеного проєкту додаткової угоди повернути його до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для передачі проєкту додаткової угоди інвестору (комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ»);

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаного замовником зазначеного проєкту додаткової угоди протягом 5-ти робочих днів направити його рекомендованим поштовим відправленням відповідним супровідним листом або наручно передати безпосередньо директорові або уповноваженому представнику комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України.

 1. У разі не підписання комунальним підприємством з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» зазначеного проєкту додаткової угоди до Інвестиційного договору від 30.12.2014 № 050-13/і/148 про будівництво житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці на вул. Милославській у Деснянському районі м. Києва у визначені терміни пункт 1 рішення комісії втрачає чинність.

Рішення прийнято

По питанню 4. Про внесення змін до назви проєкту «Будівництво багатоповерхового паркінгу та переходу до станції метро «Лівобережна» біля Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) у Дніпровському районі.

Вирішили:

 1. Внести зміни до рішення комісії (питання 1.53 протоколу від 22 лютого 2012 року № 15/2012), виклавши пункт 1 рішення комісії по питанню 1.53 у наступній редакції: «Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкт «Будівництво багатоповерхового паркінгу біля Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) у Дніпровському районі» до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій».
 2. Рішення комісії по питанню 1.53 протоколу від 22 лютого 2012 року № 15/2012 доповнити новим пунктом 4 такого змісту: «Замовником будівництва визначити комунальне підприємство «Київтранспарксервіс».
 3. Департаменту економіки та інвестицій в установленому порядку розробити проєкт відповідного розпорядчого документу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Будівництво багатоповерхового паркінгу біля Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) у Дніпровському районі».
 4. Доручити Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) опрацювати в установленому порядку питання будівництва окремого надземного чи підземного пішохідного переходу в районі станції метро «Лівобережна» з врахуванням відсутності інвестиційної складової такого будівництва та за результатами надати пропозиції першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 5. Про подовження строку розроблення проєктної документації та строку облаштування об’єкта інвестування за інвестиційним договором від 17.12.2019 № 050-13/і/210 про облаштування спортивних майданчиків на території парку «Нивки».

Вирішили:

 1. Погодити подовження строку розроблення проєктної документації та строку облаштування об’єкта інвестування за Інвестиційним договором від 17.12.2019 № 050-13/і/210 про облаштування спортивних майданчиків на території парку «Нивки» до 30.04.2022.
 2. Доручити:

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), протягом 14-ти робочих днів з моменту оформлення належним чином протоколу засідання комісії, розробити та направити відповідний проєкт додаткової угоди до інвестиційного договору від 17.12.2019 № 050-13/і/210 про облаштування спортивних майданчиків на території парку «Нивки».

- Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради «Київський центр розвитку міського середовища» після підписання у строк, який передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України, зазначеного проєкту додаткової угоди повернути його до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для передачі проєкту додаткової угоди інвестору (ФОП Свірський В.П.);

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаного замовником зазначеного проєкту додаткової угоди протягом 5-ти робочих днів направити його рекомендованим поштовим відправленням відповідним супровідним листом або наручно передати безпосередньо директорові або уповноваженому представнику ФОП Свірський В.П. для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України.

 1. У разі не підписання ФОП Свірський В.П. зазначеного проєкту додаткової угоди до інвестиційного договору від 17.12.2019 № 050-13/і/210 про облаштування спортивних майданчиків на території парку «Нивки» у визначені терміни, пункт 1 рішення комісії втрачає чинність.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 6. Про подовження строку облаштування об’єкта інвестування за інвестиційним договором від 23.07.2020 № 050-13/і/215 про облаштування футбольного поля на території парку «Совки» у Святошинському районі.

Вирішили:

 1. Погодити подовження строку облаштування об’єкта інвестування за Інвестиційним договором від 23.07.2020 № 050-13/і/215 про облаштування футбольного поля на території парку «Совки» у Святошинському районі до 23 травня 2021 року.
 2. Доручити:

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), протягом 14-ти робочих днів з моменту оформлення належним чином протоколу засідання комісії, розробити та направити відповідний проєкт додаткової угоди до Інвестиційного договору від 23.07.2020 № 050-13/і/215 про облаштування футбольного поля на території парку «Совки» у Святошинському районі для опрацювання і підписання замовнику (комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва) у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України;

- Комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва після підписання у строк, який передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України, зазначеного проєкту додаткової угоди повернути його до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для передачі проєкту додаткової угоди інвестору (товариство з обмеженою відповідальністю «СПОРТ СІТІ С»);

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаного замовником зазначеного проєкту додаткової угоди протягом 5-ти робочих днів направити його рекомендованим поштовим відправленням відповідним супровідним листом або наручно передати безпосередньо директорові або уповноваженому представнику товариства з обмеженою відповідальністю «СПОРТ СІТІ С» для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України.

 1. У разі не підписання товариством з обмеженою відповідальністю «СПОРТ СІТІ С» зазначеного проєкту додаткової угоди до Інвестиційного договору від 23.07.2020 № 050-13/і/215 про облаштування футбольного поля на території парку «Совки» у Святошинському районі у визначені терміни пункт 1 рішення комісії втрачає чинність.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 7. Про подовження строку облаштування об’єкта інвестування за інвестиційним договором від 14.08.2020 № 050-13/і/216 про облаштування спортивних майданчиків на території парку відпочинку «Супутник» у Солом’янському районі.

Вирішили:

 1. Погодити подовження строку облаштування об’єкта інвестування за Інвестиційним договором від 14.08.2020 № 050-13/і/216 про облаштування спортивних майданчиків на території парку відпочинку «Супутник» у Солом’янському районі до 14 лютого 2022 року.
 2. Доручити:

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), протягом 14-ти робочих днів з моменту оформлення належним чином протоколу засідання комісії, розробити та направити відповідний проєкт додаткової угоди до Інвестиційного договору від 14.08.2020 № 050-13/і/216 про облаштування спортивних майданчиків на території парку відпочинку «Супутник» у Солом’янському районі для опрацювання і підписання замовнику (комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Солом’янського району м. Києва) у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України;

- Комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Солом’янського району м. Києва після підписання у строк, який передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України, зазначеного проєкту додаткової угоди повернути його до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для передачі проєкту додаткової угоди інвестору (товариство з обмеженою відповідальністю «СПОРТ СІТІ ПЛЮС»);

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаного замовником зазначеного проєкту додаткової угоди протягом 5-ти робочих днів направити його рекомендованим поштовим відправленням відповідним супровідним листом або наручно передати безпосередньо директорові або уповноваженому представнику товариства з обмеженою відповідальністю «СПОРТ СІТІ ПЛЮС» для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України.

 1. У разі не підписання товариством з обмеженою відповідальністю «СПОРТ СІТІ ПЛЮС» зазначеного проєкту додаткової угоди до Інвестиційного договору від 14.08.2020 № 050-13/і/216 про облаштування спортивних майданчиків на території парку відпочинку «Супутник» у Солом’янському районі у визначені терміни пункт 1 рішення комісії втрачає чинність.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 8. Про розгляд питання застосування штрафних санкцій відповідно до умов інвестиційних договорів від 27.07.2018 № 050-13/і/175,
№ 050-13/і/177, від 10.08.2018 № 050-13/і/178, № 050-13/і/179, від 09.11.2018 № 050-13/і/187, від 29.11.2018 № 050-13/і/192, № 050-13/і/193, № 050-13/і/194 «Про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві Лоти (7, 10, 11, 14, 16, 21, 22, 24), у зв’язку з направленням Замовником листами від 02.03.2021 № 053/01-735,
№ 053/01-736, № 053/01-737, № 053/01-738, від 01.04.2021 № 053/01-1101,
№ 053/01-1102, № 053/01-1103, № 053/01-1104, актів про порушення інвестиційних зобов’язань Інвесторами.

Вирішили:

 1. Взяти зазначену інформацію до відома.
 2. У випадку не надання в 14-ти денний строк Інвесторами Замовнику письмових повідомлень та фотосвідчень про усунення порушень, зафіксованих в Актах про порушення інвестиційних зобов’язань Інвесторами, доручити комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київпастранс» вжити відповідних заходів, передбачених інвестиційними договорами:

- від 27.07.2018 № 050-13/і/176 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 22);

- від 04.10.2018 № 050-13/і/181 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 7);

- від 10.08.2018 № 050-13/і/178 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 10);

- від 10.08.2018 № 050-13/і/179 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 11);

- від 09.11.2018 № 050-13/і/187 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 14);

- від 29.11.2018 № 050-13/і/192 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 16);

- від 29.11.2018 № 050-13/і/193 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 21);

- від 29.11.2018 № 050-13/і/194 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 24).

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 9. Про подовження строку здійснення всіх заходів з благоустрою та облаштування об’єктів інвестування відповідно до інвестиційних договорів від 27.07.2018 № 050-13/і/175, № 050-13/і/176,
№ 050-13/і/177, від 04.10.2018 № 050-13/і/181 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (лоти 7, 9, 22, 23), у зв’язку з укладанням Інвестором договорів на виготовлення інформаційних табло з перевищенням загальних строків здійснення всіх заходів з благоустрою та облаштування об’єктів інвестування відповідно до умов інвестиційних договорів.

Вирішили:

 1. Погодити подовження загального строку здійснення всіх заходів з благоустрою та облаштування об’єктів інвестування згідно з інвестиційними договорами:

- від 04.10.2018 № 050-13/і/181 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 7) за всіма 50 зупинками громадського транспорту до 01.09.2021;

- від 27.07.2018 № 050-13/і/175 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 9) за всіма 25 зупинками громадського транспорту до 01.09.2021;

- від 27.07.2018 № 050-13/і/176 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 22) за всіма 10 зупинками громадського транспорту до 01.09.2021;

- від 27.07.2018 № 050-13/і/177 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 23) за всіма 10 зупинками громадського транспорту до 01.09.2021;

 1. Доручити:

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) протягом 14-ти робочих днів з моменту оформлення належним чином протоколу засідання комісії, розробити та направити відповідні проєкти додаткових угод до інвестиційних договорів від 04.10.2018 № 050-13/і/181 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 7), від 27.07.2018 № 050-13/і/175, № 050-13/і/176, № 050-13/і/177 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лоти 9, 22, 23) для опрацювання і підписання замовнику (комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київпастранс») у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України;

- Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київпастранс» після підписання у строк, який передбачено частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України зазначених проєктів додаткових угод, повернути їх до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для передачі проєктів додаткових угод інвесторам (ТОВ «ЛЕМОР», ТОВ «ЮКРЕЙНІАН ДІВЕЛОПМЕНТ СЕРВІС»);

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаних замовником зазначених проєктів додаткових угод протягом 5-ти робочих днів направити їх рекомендованими поштовими відправленнями відповідними супровідними листами або наручно передати безпосередньо директорам або уповноваженим предстваникам ТОВ «ЛЕМОР» та ТОВ «ЮКРЕЙНІАН ДІВЕЛОПМЕНТ СЕРВІС» для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України.

 1. У разі не підписання ТОВ «ЛЕМОР» та ТОВ «ЮКРЕЙНІАН ДІВЕЛОПМЕНТ СЕРВІС» зазначених проєктів додаткових угод до інвестиційних договорів від 04.10.2018 № 050-13/і/181 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 7), від 27.07.2018 № 050-13/і/175, № 050-13/і/176, № 050-13/і/177 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лоти 9, 22, 23) у визначені терміни, пункт 1 рішення комісії втрачає чинність.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 10. Про подовження строку здійснення всіх заходів з благоустрою та облаштування об’єкту інвестування відповідно до інвестиційного договору від 04.02.2019 № 050-13/і/199 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (лот 19) зокрема у зв’язку з не звільненням 20-ти метрової зони навколо зупинок громадського транспорту від малих архітектурних споруд.

Вирішили:

 1. Подовжити строк здійснення всіх заходів з благоустрою та облаштування об’єкту інвестування згідно з інвестиційним договором від 04.02.2019 № 050-13/і/199 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 19) до 15.07.2021 по 20-ти зупинкових комплексах.
 2. Доручити:

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), протягом 14-ти робочих днів з моменту оформлення належним чином протоколу засідання комісії, розробити та направити відповідний проєкт додаткової угоди до інвестиційного договору від 04.02.2019 № 050-13/і/199 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 19).

- Комунальному підприємству «Київпастранс» після підписання у строк, який передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України, зазначеного проєкту додаткової угоди повернути його до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для передачі проєкту додаткової угоди інвестору (ТОВ «АРТСТОУН СИМПАТИ»);

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаного замовником зазначеного проєкту додаткової угоди протягом 5-ти робочих днів направити його рекомендованим поштовим відправленням відповідним супровідним листом або наручно передати безпосередньо директорові або уповноваженому представнику ТОВ «АРТСТОУН СИМПАТИ» для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України.

 1. У разі не підписання ТОВ «АРТСТОУН СИМПАТИ» зазначеного проєкту додаткової угоди до Інвестиційного договору від 04.02.2019 № 050-13/і/199 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 19) у визначені терміни, пункт 1 рішення комісії втрачає чинність.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 12. Про внесення змін до інвестиційного договору від 19.12.2003 № 049-13/і/11 «Про будівництво торговельного центру на перетині Оболонського проспекту та вулиці Героїв Дніпра» в частині збільшення площі об’єкту інвестування.

Вирішили:

 1. Погодити збільшення площі об’єкту інвестування з 3 280 кв. м.
  до 16 746,11 кв. м. за інвестиційним договором від 19.12.2003 № 049-13/і/11 «Про будівництво торговельного центру на перетині Оболонського проспекту та вулиці Героїв Дніпра».
 2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій спільно з товариством з обмеженою відповідальністю «Єлікон ЛТД» та комунальним підприємством «Київський метрополітен» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до інвестиційного договору від 19.12.2003 № 049-13/і/11 «Про будівництво торговельного центру на перетині Оболонського проспекту та вулиці Героїв Дніпра».

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 13. Про стан реалізації інвестиційного договору від 15.06.2007 № 049-13/і/24 «Про реконструкцію Львівської площі з підземно-надземними нежитловими приміщеннями торговельно-офісного призначення».

Вирішили:

 1. Доручити Інвестору (ТОВ «КОНІКА») у 30-ти денний строк надати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) деталізований план-графік виконання інвестиційного договору від 15.06.2007 № 049-13/і/24 «Про реконструкцію Львівської площі з підземно-надземними нежитловими приміщеннями торговельного-офісного призначення» з метою визначення можливості реалізації вказаного інвестиційного договору.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 14. Різне. Про продовження строку проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування зони для рибної ловлі з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території озера Буревісник-Корольок (вул. Здолбунівська) в Дарницькому районі.

Вирішили:

 1. Продовжити строк проведення конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування зони для рибної ловлі з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території озера Буревісник-Корольок (вул. Здолбунівська) в Дарницькому районі» до 16 год 00 хв 24.05.2021.
 2. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити публікацію оголошення про продовження строку проведення конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування зони для рибної ловлі з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території озера Буревісник-Корольок (вул. Здолбунівська) в Дарницькому районі» до 16 год 00 хв 24.05.2021 у газеті «Хрещатик Київ» та на офіційному порталі Києва (www.kyivcity.gov.ua).

Рішення прийнято одноголосно

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]