Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 25 травня 2021 року

Вирішили:

Затвердити порядок денний засідання комісії.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 1.1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкту «Облаштування парку активного відпочинку на березі річки Десенка (просп. Романа Шухевича) в Деснянському районі».

Вирішили:

 1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкт «Облаштування парку активного відпочинку на березі річки Десенка (просп. Романа Шухевича) в Деснянському районі».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проєкту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 3. Замовником реалізації проєкту визначити комунальне підприємство по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду
  м. Києва «Плесо».
 4. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 1.2. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкту «Облаштування оглядових майданчиків шляхом встановлення оптичних приладів у туристичних місцях міста Києва».

Вирішили:

 1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкт «Облаштування оглядових майданчиків шляхом встановлення оптичних приладів у туристичних місцях м. Києва» за наступними адресами:
 2. вул. Володимирська, 2 (біля Національного музею історії України);
 3. Андріївський узвіз, 23 (біля Андріївської церкви);
 4. вул. Десятинна, 12 (біля Алеї художників);
 5. вул. Боричів узвіз, 10-А (на Поштовій площі);
 6. Володимирська Гірка (район фунікулеру, біля альтанки);
 7. вул. Велика Житомирська, 20-А (Пейзажна алея);
 8. Оболонська набережна, 33 (на Оболонській набережній);
 9. Пішохідний міст через Дніпро (Парковий міст) Локація № 1;
 10. Пішохідний міст через Дніпро (Парковий міст) Локація № 2;
 11. Володимирська гірка (біля пам'ятника Володимиру Великому);
 12. Володимирський пішохідний міст Локація № 1;
 13. Володимирський пішохідний міст Локація № 2;
 14. Володимирська Гірка (район фунікулеру, біля дитячого майданчика).
 15. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проєкту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 16. Замовником реалізації проєкту визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський центр розвитку міського середовища».
 17. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 2. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвесторів до реалізації проєкту «Облаштування зони для рибної ловлі з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території озера Буревісник-Корольок (вул. Здолбунівська) в Дарницькому районі».

Вирішили:

 1. Доручити робочій групі оформити протокол розкриття конкурсних пропозицій учасників конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту.
 2. Доручити робочій групі провести детальне вивчення наданих учасниками конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту пропозицій та винести їх разом зі своїми висновками на розгляд чергового засідання комісії для затвердження результатів конкурсу.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 3. Про скасування результатів інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування розважального парку сімейного відпочинку на території регіонального ландшафтного парку «Партизанської слави» у Дарницькому районі».

Вирішили:

 1. Скасувати рішення комісії про визнання ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ КОРОЛЯ МИКОЛИ ТАРАСОВИЧА переможцем конкурсу із залучення інвестора до реалізації інвестиційного проєкту «Облаштування розважального парку сімейного відпочинку на території регіонального ландшафтного парку «Партизанської слави» у Дарницькому районі» (п. 2.1 протоколу № 133/2020 від 04.09.2020 засідання комісії).
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про скасування результатів інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування розважального парку сімейного відпочинку на території регіонального ландшафтного парку «Партизанської слави» у Дарницькому районі».

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 4. Про подовження строку складання та погодження акту про фактичне завершення робіт зі створення об’єкта інвестування за інвестиційним договором від 27.06.2019 № 050-13/і/204 про створення велосипедної мережі «bike-sharing» в місті Києві (Лот 1).

Вирішили:

 1. Погодити подовження строку складання та погодження акту про фактичне завершення робіт зі створення об’єкта інвестування за інвестиційним договором від 27.06.2019 № 050-13/і/204 про створення велосипедної мережі «bike-sharing» в місті Києві (Лот 1) на 10 місяців.
 2. Доручити:

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), протягом 14-ти робочих днів з моменту оформлення належним чином протоколу засідання комісії, розробити та направити відповідний проєкт додаткової угоди до інвестиційного договору від 27.06.2019 № 050-13/і/204 про створення велосипедної мережі «bike-sharing» в місті Києві (Лот 1).

- Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський центр розвитку міського середовища» після підписання у строк, який передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України, зазначеного проєкту додаткової угоди повернути його до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для передачі проєкту додаткової угоди інвестору (ТОВ «БАЙК-НАУ»);

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаного замовником зазначеного проєкту додаткової угоди протягом 5-ти робочих днів направити його рекомендованим поштовим відправленням відповідним супровідним листом або нарочно передати безпосередньо директорові або уповноваженому представнику ТОВ «БАЙК-НАУ» для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України.

 1. У разі не підписання ТОВ «БАЙК-НАУ» зазначеного проєкту додаткової угоди до інвестиційного договору від 27.06.2019 № 050-13/і/204 про створення велосипедної мережі «bike-sharing» в місті Києві (Лот 1) у визначені терміни, пункт 1 рішення комісії втрачає чинність.

Рішення прийнято одноголосно

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]