Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 02 червня 2021 року.

Вирішили:

  1. Включити до розділу 3 «Різне» порядку денного засідання комісії питання «Про розгляд звернень ТОВ «Автомагістраль - Південь», ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» та ТОВ «Ростдорстрой» стосовно здійснення за власний кошт благоустрою прилеглої території Державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка» (без інвестиційної складової, результати робіт будуть безоплатно передані до комунальної власності міста Києва)».
  2. Затвердити порядок денний засідання комісії з урахуванням прийнятих змін.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 1. Про виключення з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкту «Будівництво закладу дошкільної освіти на
вул. Попова, 7 в Оболонському районі».

Вирішили:

  1. Виключити з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкт «Будівництво закладу дошкільної освіти на вул. Попова, 7 в Оболонському районі».
  2. Департаменту економіки та інвестицій підготувати відповідні акти Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у зв’язку із виключенням проєкту «Будівництво закладу дошкільної освіти на вул. Попова, 7 в Оболонському районі» з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 2. Про можливість внесення змін до проєктної документації за інвестиційним проєктом з облаштування парку з об’єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла Грушевського, 36 у Печерському районі (інвестиційний договір від 10.12.2018 № 050-13/і/196).

Вирішили:

  1. Погодити внесення змін до проєктної документації за інвестиційним проєктом з облаштування парку з об’єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла Грушевського, 36 у Печерському районі, в частині розміщення майданчику для тимчасового паркування автомобілів.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 3. Про розгляд звернень ТОВ «Автомагістраль - Південь», ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» та ТОВ «Ростдорстрой» стосовно здійснення за власний кошт благоустрою прилеглої території Державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка» (без інвестиційної складової, результати робіт будуть безоплатно передані до комунальної власності міста Києва)».

Вирішили:

  1. Схвалити пропозицію ТОВ «Автомагістраль - Південь», ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» та ТОВ «Ростдорстрой» стосовно здійснення за власний кошт благоустрою прилеглої території Державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка».
  2. У разі необхідності Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації підготувати відповідний проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про фінансування робіт за залучені кошти, яким передбачити в установленому порядку безоплатну передачу результатів робіт до комунальної власності м. Києва.

Рішення прийнято одноголосно

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]