Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 23 липня 2021 року

Вирішили:

 1. Включити до розділу 8 «Різне» порядку денного засідання комісії питання: «Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкту «Облаштування центру пляжного волейболу, пляжного футболу та інших пляжних видів спорту на острові Долобецький».
 2. Затвердити порядок денний засідання комісії з урахуванням прийнятих змін.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 1. Про розгляд умов інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Створення зони відпочинку з пляжного волейболу на об’єкті «Молодіжний».

Вирішили:

 1. Затвердити умови інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Cтворення зони відпочинку з пляжного волейболу на об’єкті «Молодіжний».
 2. Затвердити склад та зміст конкурсної документації:

- інструкції для учасників конкурсу, що складається з двох частин: перша – умови конкурсу, друга – інформація і вимоги щодо порядку оформлення та подання конкурсної пропозиції;

- форми заявок на участь у конкурсі для фізичних та юридичних осіб.

 1. Затвердити текст інформаційного оголошення про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора.
 2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» забезпечити оголошення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора зі строком проведення конкурсу – 30 (тридцять) днів у газеті «Хрещатик Київ» і розміщення на офіційному порталі Києва (www.kyivcity.gov.ua).

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 2. Про зміну назви проєкту з «Будівництво житлового комплексу в пров. Чеслава Бєлінського, 6 у Шевченківському районі» на «Будівництво медичного закладу в пров. Алли Горської, 6 у Шевченківському районі» (питання 1.4 протоколу від 15.06.2015 №70/2015).                                                                             

Вирішили:

 1. У рішеннях комісії по питанню 1.4 протоколу від 15.06.2015 № 70/2015:

слова «Будівництво житлового комплексу в пров. Чеслава Бєлінського, 6» у всіх відмінках замінити словами «Будівництво медичного закладу в пров. Алли Горської, 6» у відповідному відмінку;

у зв’язку з реорганізацією закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва слова «Територіальне медичне об’єднання «Фтизіатрія» у місті Києві» у всіх відмінках замінити словами «комунальне некомерційне підприємство «Фтизіатрія» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)»;

пункт 3 виключити;

у зв'язку з цим пункти 4-6 вважати пунктами 3-5;

у пункті 3 слова та цифри «після прийняття рішень Київської міської ради, зазначених у п.2. та п.3» замінити словами та цифрою «після прийняття рішення Київської міської ради, зазначеного у п.2.».

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 3. Про зміну замовника реалізації проєкту «Реконструкція громадської вбиральні стаціонарного типу з надбудовою (добудовою) об’єкта громадського призначення на просп. Перемоги в Святошинському районі» з спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» на комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «ПЛЕСО».

Вирішили:

 1. Внести зміни до рішення комісії (питання 1.3 протоколу від 11.07.2018 № 109/2018), виклавши пункт 4 рішення комісії по питанню 1.3 у наступній редакції: «Визначити замовником реалізації проєкту комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «ПЛЕСО».
 2. Департаменту економіки та інвестицій в установленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 01.08.2019 № 1364 «Про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів для реалізації проектів у Святошинському районі» в частині зміни замовника реалізації проєкту на комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «ПЛЕСО».

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 4. Про виключення з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, інвестиційних проєктів згідно з розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21 лютого 2007 року № 170 «Про проведення конкурсів із залучення інвесторів для реалізації інвестиційних проектів» та від 21 лютого 2007 року № 171 «Про проведення конкурсів із залучення інвесторів для реалізації інвестиційних проектів».                   

Вирішили:

 1. Виключити з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкти згідно з розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.02.2007 № 170 «Про проведення конкурсів із залучення інвесторів для реалізації інвестиційних проектів» та розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.02.2007 № 171 «Про проведення конкурсів із залучення інвесторів для реалізації інвестиційних проектів».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку підготувати відповідні зміни до розпоряджень Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.02.2007 № 170 та від 21.02.2007 № 171 «Про проведення конкурсів із залучення інвесторів для реалізації інвестиційних проектів» (або підготувати проєкт розпорядчого документа про визнання зазначених розпоряджень такими, що втратили чинність).

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 5. Щодо подовження терміну проєктування, реконструкції та прийняття в експлуатацію об’єкта інвестування за інвестиційним договором від 30.10.2015 № 050-13/і/156 «Про реконструкцію підземного пішохідного переходу на примиканні вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик з влаштуванням додаткового входу до Центрального універмагу».

Вирішили:

 1. Погодити подовження терміну проєктування, реконструкції та прийняття в експлуатацію об’єкта інвестування за Інвестиційним договором від 30.10.2015 № 050-13/і/156 про реконструкцію підземного пішохідного переходу на примиканні вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик з влаштуванням додаткового входу до Центрального універмагу до 31.12.2021.
 2. Доручити:

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), протягом 14-ти робочих днів з моменту оформлення належним чином протоколу засідання комісії, розробити та направити відповідний проєкт додаткової угоди до інвестиційного договору від 30.10.2015 № 050-13/і/156 про реконструкцію підземного пішохідного переходу на примиканні вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик з влаштуванням додаткового входу до Центрального універмагу для опрацювання і підписання замовнику (КК «Київавтодор») у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України;

- Комунальній корпорації «Київавтодор» після підписання у строк, який передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України, зазначеного проєкту додаткової угоди, повернути його до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для передачі інвестору (товариство з обмеженою відповідальністю «Столичний ЦУМ»);

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаного замовником зазначеного проєкту додаткової угоди протягом 5-ти робочих днів направити його рекомендованим поштовим відправленням відповідним супровідним листом або нарочно передати безпосередньо директорові або уповноваженому представнику товариства з обмеженою відповідальністю «Столичний ЦУМ» для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України.

 1. У разі не підписання товариством з обмеженою відповідальністю «Столичний ЦУМ» зазначеного проєкту додаткової угоди до інвестиційного договору від 30.10.2015 № 050-13/і/156 про реконструкцію підземного пішохідного переходу на примиканні вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик з влаштуванням додаткового входу до Центрального універмагу у визначені терміни, пункт 1 рішення комісії втрачає чинність.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 6. Про подовження терміну розробки, погодження, проведення експертизи та затвердження проєктної документації на об’єкт та/або частину об’єкта інвестування за інвестиційним договором від 02.12.2014 № 050-13/і/143 «Про будівництво Wi-Fi мережі в Київському метрополітені для надання якісних телекомунікаційних послуг жителям та гостям міста».

Вирішили:

 1. Погодити подовження терміну розробки, погодження, проведення експертизи та затвердження проєктної документації на об’єкт та/або частину об’єкта інвестування за Інвестиційним договором від 02.12.2014 № 050-13/і/143 «Про будівництво Wi-Fi мережі в Київському метрополітені для надання якісних телекомунікаційних послуг жителям та гостям міста» до 24.11.2023.
 2. Доручити:

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), протягом 14-ти робочих днів з моменту оформлення належним чином протоколу засідання комісії, розробити та направити відповідний проєкт додаткової угоди до Інвестиційного договору від 02.12.2014 № 050-13/і/143 «Про будівництво Wi-Fi мережі в Київському метрополітені для надання якісних телекомунікаційних послуг жителям та гостям міста» для опрацювання і підписання замовнику (КП «Київський метрополітен») у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України;

- Комунальному підприємству «Київський метрополітен» після підписання у строк, який передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України, зазначеного проєкту додаткової угоди, повернути його до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для передачі інвестору (товариство з обмеженою відповідальністю «Москіто Мобайл»);

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаного замовником зазначеного проєкту додаткової угоди протягом 5-ти робочих днів направити його рекомендованим поштовим відправленням відповідним супровідним листом або нарочно передати безпосередньо директорові або уповноваженому представнику товариства з обмеженою відповідальністю «Москіто Мобайл» для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України.

 1. У разі не підписання товариством з обмеженою відповідальністю «Москіто Мобайл» зазначеного проєкту додаткової угоди до Інвестиційного договору від 02.12.2014 № 050-13/і/143 «Про будівництво Wi-Fi мережі в Київському метрополітені для надання якісних телекомунікаційних послуг жителям та гостям міста» у визначені терміни, пункт 1 рішення комісії втрачає чинність.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 7. Про подовження строку облаштування об’єкту інвестування за інвестиційним договором від 16.09.2020 № 050-13/і/217 про облаштування вуличних лав з рекламними носіями в місті Києві.

Вирішили:

 1. Погодити подовження строку облаштування об’єкта інвестування за Інвестиційним договором від 16.09.2020 № 050-13/і/217 про облаштування вуличних лав з рекламними носіями в місті Києві до 16 березня 2022 року.
 2. Доручити:

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), протягом 14-ти робочих днів з моменту оформлення належним чином протоколу засідання комісії, розробити та направити відповідний проєкт додаткової угоди до Інвестиційного договору від 16.09.2020 № 050-13/і/217 про облаштування вуличних лав з рекламними носіями в місті Києві для опрацювання і підписання замовнику (Департамент міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)) у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України;

- Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після підписання у строк, який передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України, зазначеного проєкту додаткової угоди повернути його до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для передачі інвестору (товариство з обмеженою відповідальністю «МАРКЕТИНГ КОМПАНІ»);

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаного замовником зазначеного проєкту додаткової угоди протягом 5-ти робочих днів направити його рекомендованим поштовим відправленням відповідним супровідним листом або нарочно передати безпосередньо директорові або уповноваженому представнику товариства з обмеженою відповідальністю «МАРКЕТИНГ КОМПАНІ» для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України.

 1. У разі не підписання товариством з обмеженою відповідальністю «МАРКЕТИНГ КОМПАНІ» зазначеного проєкту додаткової угоди до Інвестиційного договору від 16.09.2020 № 050-13/і/217 про облаштування вуличних лав з рекламними носіями в місті Києві у визначені терміни, пункт 1 рішення комісії втрачає чинність.
 2. Доручити Управлінню з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати до Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (в копії Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

- роз’яснення (у разі необхідності, з копіями підтвердних документів) щодо причин ненадання товариству з обмеженою відповідальністю «МАРКЕТИНГ КОМПАНІ» дозволу на розміщення зовнішньої реклами для подальшого виконання Інвестором своїх зобов’язань за Інвестиційним договором від 16.09.2020 № 050-13/і/217 про облаштування вуличних лав з рекламними носіями в місті Києві;

- пропозиції щодо реалізації Інвестиційного договору від 16.09.2020 № 050-13/і/217 про облаштування вуличних лав з рекламними носіями в місті Києві.

Рішення прийнято одноголосно 

По питанню 8. Різне. «Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкту «Облаштування центру пляжного волейболу, пляжного футболу та інших пляжних видів спорту на острові Долобецький».

Вирішили:

 1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкт «Облаштування центру пляжного волейболу, пляжного футболу та інших пляжних видів спорту на острові Долобецький».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проєкту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 3. Замовником реалізації проєкту визначити комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва.
 4. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

Рішення прийнято одноголосно

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]