Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 29 вересня 2021 року

Вирішили:

1. Включити до розділу 8 «Різне» порядку денного засідання комісії питання «Про заміну місця встановлення павільйону очікування з кіоском з продажу проїзних документів та інших товарів (надання послуг) в рамках інвестиційного договору від 04.02.2019 № 050-13/і/199 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 19)».

2. Включити до розділу 8 «Різне» порядку денного засідання комісії питання «Про подовження строку здійснення всіх заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту згідно інвестиційних договорів від 29.11.2018 № 050-13/і/189, № 050-13/і/190, № 050-13/і/191 «Про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лоти 15, 27, 28)».

3. Включити до розділу 8 «Різне» порядку денного засідання комісії питання «Про розгляд умов інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування тенісних кортів з технічною зоною у парку «Перемога».

4. Виключити питання 4.2. з порядку денного засідання комісії.

5. Затвердити порядок денний засідання комісії з урахуванням прийнятих змін.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкту «Будівництво житлового комплексу з об’єктами громадського призначення на вул. Електриків, 19-к у Подільському районі».

Вирішили:

1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій проєкт «Будівництво житлового комплексу з об’єктами громадського призначення на вул. Електриків, 19-к у Подільському районі».

2. Замовником будівництва визначити комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Подільського району».

3. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

4. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про питання щодо проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Будівництво житлового комплексу з об’єктами громадського призначення на вул. Електриків, 19-к у Подільському районі», який в тому числі включатиме доручення щодо:

4.1. забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з комунальним підприємством «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Подільського району» технічної інвентаризації об’єктів на вул. Електриків, 19-к, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва;

4.2. забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з комунальним підприємством «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Подільського району» незалежної оцінки об’єктів на вул. Електриків, 19-к, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, та рецензування звіту про таку оцінку;

4.3. забезпечення підготовки Департаментом економіки та інвестицій, Департаментом комунальної власності м. Києва та Департаментом транспортної інфраструктури, на основі документів (матеріалів), підготовлених відповідно до підпунктів 4.1, 4.2 цього пункту, проєкту рішення Київської міської ради про надання згоди на знесення об’єктів на вул. Електриків, 19-к, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

5. Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інформацію щодо можливої ціни продажу земельної ділянки, на якій планується реалізація інвестиційного проєкту, та на якій на сьогодні знаходяться об’єкти нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Києва, з метою визначення найбільш вигідного шляху використання земельної ділянки на вул. Електриків, 19-к.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 2. Про розгляд умов інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Будівництво середньої загальноосвітньої школи на вул. Суздальській, 10 у Солом’янському районі».

Вирішили:

1. Затвердити умови інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до будівництва середньої загальноосвітньої школи на вул. Суздальській, 10 у Солом’янському районі.

2. Затвердити склад та зміст конкурсної документації:

- інструкції для учасників конкурсу, що складається з двох частин: перша – умови конкурсу, друга – інформація і вимоги щодо порядку оформлення та подання конкурсної пропозиції;

- форми заявок на участь у конкурсі для фізичних та юридичних осіб.

3. Затвердити текст інформаційного оголошення про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора.

4. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» забезпечити оголошення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора зі строком проведення конкурсу – 30 (тридцять) днів у газеті «Хрещатик Київ» і розміщення на офіційному порталі Києва (www.kyivcity.gov.ua) відповідного оголошення.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 3. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Створення зони відпочинку з пляжного волейболу на об'єкті «Молодіжний».  

Вирішили:

1. Доручити робочій групі оформити протокол розкриття конкурсної пропозиції учасника конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту.

2. Доручити робочій групі провести детальне вивчення наданої учасником конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту пропозиції та винести її разом із своїми висновками на розгляд чергового засідання комісії для затвердження результатів конкурсу.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 4.1. Про підведення підсумків інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування парку активного сімейного відпочинку в парку «Совки» в Святошинському районі».

Вирішили:

1. Визнати ФІЗИЧНУ ОСОБУ-ПІДПРИЄМЦЯ БУДНІК ВІКТОРІЮ ВАСИЛІВНУ (реєстраційний номер облікової картки платника податків: 3290911141) переможцем конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування парку активного сімейного відпочинку в парку «Совки» в Святошинському районі».

2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про затвердження переможця конкурсу. Після видання розпорядження забезпечити публікацію в газеті «Хрещатик Київ» і розміщення на офіційному порталі Києва (www.kyivcity.gov.ua) відповідного оголошення.

3. Департаменту економіки та інвестицій забезпечити підготовку та укладення інвестиційного договору із замовником реалізації проєкту – комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва та переможцем конкурсу.

Рішення прийнято

По питанню 5. Про подовження строку здійснення всіх заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту згідно інвестиційних договорів від 04.10.2018 № 050-13/і/181, від 27.07.2018 № 050-13/і/175, від 04.02.2019 № 050-13/і/199, від 29.11.2018 № 050-13/і/193, від 29.11.2018 № 050-13/і/195 «Про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лоти 7, 9, 19, 21, 26)».

Вирішили:

1. Погодити подовження загального строку здійснення всіх заходів з благоустрою та облаштування об’єктів інвестування згідно з інвестиційними договорами:

- від 04.10.2018 № 050-13/і/181 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 7) за адресами, за якими Замовником не звільнена 20-ти метрова зона навколо зупинок від тимчасових споруд, малих архітектурних форм та елементів благоустрою, які можуть завадити виконанню інвестиційного договору на 6 (шість) місяців;

- від 27.07.2018 № 050-13/і/175 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 9) за адресами, за якими Замовником не звільнена 20-ти метрова зона навколо зупинок від тимчасових споруд, малих архітектурних форм та елементів благоустрою, які можуть завадити виконанню інвестиційного договору на 6 (шість) місяців;

- від 04.02.2019 № 050-13/і/199 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 19) за адресами, за якими Замовником не звільнена 20-ти метрова зона навколо зупинок від тимчасових споруд, малих архітектурних форм та елементів благоустрою, які можуть завадити виконанню інвестиційного договору на 6 (шість) місяців;

- від 29.11.2018 № 050-13/і/193 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 21) за адресами, за якими Замовником не звільнена 20-ти метрова зона навколо зупинок від тимчасових споруд, малих архітектурних форм та елементів благоустрою, які можуть завадити виконанню інвестиційного договору на 6 (шість) місяців;

- від 29.11.2018 № 050-13/і/195 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 26) за адресами, за якими Замовником не звільнена 20-ти метрова зона навколо зупинок від тимчасових споруд, малих архітектурних форм та елементів благоустрою, які можуть завадити виконанню інвестиційного договору на 6 (шість) місяців.

2. Доручити:

Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) протягом 14-ти робочих днів з моменту оформлення належним чином протоколу засідання комісії, розробити та направити для опрацювання та підписання замовнику (КП «Київпастранс») відповідні проєкти додаткових угод до інвестиційних договорів від 04.10.2018 № 050-13/і/181, від 27.07.2018 № 050-13/і/175, від 04.02.2019 № 050-13/і/199, від 29.11.2018 № 050-13/і/193, від 29.11.2018
№ 050-13/і/195 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лоти 7, 9, 19, 21, 26).

- Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київпастранс» після підписання у строк, який передбачено частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України, зазначених проєктів додаткових угод повернути їх до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для передачі проєктів додаткових угод інвесторам (ТОВ «ЛЕМОР»,
ТОВ «АРТСТОУН СИМПАТИ», ТОВ «ЮКРЕЙНІАН ДІВЕЛОПМЕНТ СЕРВІС»);

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаних замовником зазначених проєктів додаткових угод протягом 5-ти робочих днів направити їх рекомендованими поштовими відправленнями відповідними супровідними листами або наручно передати безпосередньо директорам або уповноваженим представникам ТОВ «ЛЕМОР», ТОВ «АРТСТОУН СИМПАТИ» та ТОВ «ЮКРЕЙНІАН ДІВЕЛОПМЕНТ СЕРВІС» для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України.

3. У разі не підписання ТОВ «ЛЕМОР», ТОВ «АРТСТОУН СИМПАТИ» та ТОВ «ЮКРЕЙНІАН ДІВЕЛОПМЕНТ СЕРВІС» зазначених проєктів додаткових угод до інвестиційних договорів від 04.10.2018 № 050-13/і/181, від 27.07.2018№ 050-13/і/175, від 04.02.2019 № 050-13/і/199, від 29.11.2018 № 050-13/і/193, від 29.11.2018 № 050-13/і/195 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лоти 7, 9, 19, 21, 26), у визначені терміни, пункт 1 рішення комісії втрачає чинність.

4. Доручити комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київпастранс» надати до Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) перелік адрес зупинок громадського транспорту, за якими необхідно вжити заходи для звільнення 20-ти метрової зони навколо зупинок громадського транспорту від тимчасових споруд, малих архітектурних форм та елементів благоустрою, які можуть завадити виконанню Договорів.

4. Доручити Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити відповідних заходів для звільнення 20-ти метрових зон навколо зупинок від тимчасових споруд, малих архітектурних форм та елементів благоустрою згідно з адресним переліком, наданим КП «Київпастранс».

5. Доручити комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київпастранс» прискорити опрацювання проєктів додаткових угод до Договорів, розроблених на виконання попередніх рішень комісії.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 6. Про подовження строку здійснення всіх заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту згідно інвестиційних договорів від  12.07.2018 №050-13/і/169-№050-13/і/174 «Про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лоти 1-6)». 

Вирішили:

1. Погодити подовження загального строку здійснення всіх заходів з благоустрою та облаштування об’єктів інвестування згідно з інвестиційними договорами від 12.07.2018 № 050-13/і/169, № 050-13/і/170, № 050-13/і/171, № 050-13/і/172, № 050-13/і/173, № 050-13/і/174 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лоти 1-6) до 12.11.2023.

2. Доручити:

Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), протягом 14-ти робочих днів з моменту оформлення належним чином протоколу засідання комісії, розробити та направити для опрацювання і підписання замовнику (КП «Київпастранс») відповідні проєкти додаткових угод до інвестиційних договорів від 12.07.2018 № 050-13/і/169, № 050-13/і/170, № 050-13/і/171,
№ 050-13/і/172, № 050-13/і/173, № 050-13/і/174 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лоти 1-6).

- Комунальному підприємству «Київпастранс» після підписання у строк, який передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України, зазначених проєктів додаткових угод, повернути їх до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для передачі інвестору (товариство з обмеженою відповідальністю «КИЇВ МАРКЕТ СОЛЮШН»);

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаних замовником зазначених проєктів додаткових угод протягом 5-ти робочих днів направити їх рекомендованим поштовим відправленням відповідним супровідним листом або нарочно передати безпосередньо директорові або уповноваженому представнику товариства з обмеженою відповідальністю «КИЇВ МАРКЕТ СОЛЮШН» для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України.

3. У разі не підписання товариством з обмеженою відповідальністю «КИЇВ МАРКЕТ СОЛЮШН» зазначених проєктів додаткових угод до інвестиційних договорів від 12.07.2018 № 050-13/і/169, № 050-13/і/170, №  050-13/і/171, № 050-13/і/172, № 050-13/і/173, № 050-13/і/174 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лоти 1-6) у визначені терміни, пункт 1 рішення комісії втрачає чинність.

4. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) провести нараду щодо підписання проєктів додаткових угод, розроблених на виконання попередніх рішень комісії, із залученням КП «Київпастранс» та ТОВ «КИЇВ МАРКЕТ СОЛЮШН».

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 7. Про подовження строку облаштування об’єкта інвестування згідно інвестиційного договору від 26.10.2018 № 050-13/і/182 про влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва та внесення змін до переліку об’єктів, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27 квітня 2017 року № 508.

Вирішили:

1. Погодити внесення змін до інвестиційного договору від 26.10.2018 № 050-13/і/182 про влаштування інформаційно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва в частині переліку об’єктів інвестування, згідно з листом комунального некомерційного підприємства «Київський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» від 17.09.2021 № 061/219-354.

2. Погодити подовження загального строку влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва за інвестиційним договором від 26.10.2018 № 050-13/і/182 про влаштування інформаційно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва на 24 місяці до 26.10.2023.

3. Доручити:

Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), протягом 14-ти робочих днів з моменту оформлення належним чином протоколу засідання комісії, розробити та направити для опрацювання і підписання замовнику (КНП «Київський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики») відповідний проєкт додаткової угоди до інвестиційного договору від 26.10.2018 № 050-13/і/182 про влаштування інформаційно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва;

- Комунальному некомерційному підприємству «Київський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» після підписання у строк, який передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України, зазначеного проєкту додаткової угоди, повернути його до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для передачі інвестору (товариство з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНК»);

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаного замовником зазначеного проєкту додаткової угоди протягом 5-ти робочих днів направити його рекомендованим поштовим відправленням відповідним супровідним листом або нарочно передати безпосередньо директорові або уповноваженому представнику товариства з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНК» для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України.

4. У разі не підписання товариством з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНК» зазначеного проєкту додаткової угоди до інвестиційного договору від 26.10.2018 № 050-13/і/182 про влаштування інформаційно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва у визначені терміни, пункт 1 рішення комісії втрачає чинність.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 8.1. Різне. Про заміну місця встановлення павільйону очікування з кіоском з продажу проїзних документів та інших товарів (надання послуг) в рамках інвестиційного договору від 04.02.2019 № 050-13/і/199 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 19).

Вирішили:

1. Погодити заміну місця встановлення павільйону очікування з кіоском з продажу проїзних документів та інших товарів (надання послуг) відповідно до листа комунального підприємства «Київпастранс» від 21.09.2021 № 053/01-3100.

2. Доручити:

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), протягом 14-ти робочих днів з моменту оформлення належним чином протоколу засідання комісії, розробити та направити для опрацювання і підписання замовнику (КП «Київпастранс») відповідний проєкт додаткової угоди до інвестиційного договору від 04.02.2019 № 050-13/і/199 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 19).

- Комунальному підприємству «Київпастранс» після підписання у строк, який передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України, зазначеного проєкту додаткової угоди повернути його до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для передачі проєкту додаткової угоди інвестору (ТОВ «АРТСТОУН СИМПАТИ»);

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаного замовником зазначеного проєкту додаткової угоди протягом 5-ти робочих днів направити його рекомендованим поштовим відправленням відповідним супровідним листом або наручно передати безпосередньо директорові або уповноваженому представнику
ТОВ «АРТСТОУН СИМПАТИ» для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України.

3. У разі не підписання ТОВ «АРТСТОУН СИМПАТИ» зазначеного проєкту додаткової угоди до Інвестиційного договору від 04.02.2019 № 050-13/і/199 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 19) у визначені терміни, пункт 1 рішення комісії втрачає чинність.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 8.2. Різне. Про подовження строку здійснення всіх заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту згідно інвестиційних договорів від 29.11.2018 № 050-13/і/189, № 050-13/і/190, № 050-13/і/191 «Про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лоти 15, 27, 28).

Вирішили:

1. Подовжити строк здійснення всіх заходів з благоустрою та облаштування об’єктів інвестування згідно з інвестиційними договорами від 29.11.2018 № 050-13/і/189, № 050-13/і/190, № 050-13/і/191 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лоти 15, 27, 28) до 29.05.2022.

2. Доручити:

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), протягом 14-ти робочих днів з моменту оформлення належним чином протоколу засідання комісії, розробити та направити для опрацювання і підписання замовнику (КП «Київпастранс») відповідні проєкти додаткових угод до інвестиційних договорів від 29.11.2018 № 050-13/і/189, № 050-13/і/190, № 050-13/і/191 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лоти 15, 27, 28).

- Комунальному підприємству «Київпастранс» після підписання у строк, який передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України, зазначеного проєкту додаткової угоди повернути його до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для передачі проєктів додаткових угод інвестору (ТОВ «ГРАДУС-Т»);

- Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після отримання підписаних замовником зазначених проєктів додаткових угод протягом 5-ти робочих днів направити їх рекомендованим поштовим відправленням відповідним супровідним листом або наручно передати безпосередньо директорові або уповноваженому представнику ТОВ «ГРАДУС-Т» для опрацювання та підписання у строк, передбачений частиною 3 статті 188 Господарського кодексу України.

3. У разі не підписання ТОВ «ГРАДУС-Т» зазначених проєктів додаткових угод до інвестиційних договорів від 29.11.2018 № 050-13/і/189, № 050-13/і/190, № 050-13/і/191 про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лоти 15, 27, 28) у визначені терміни, пункт 1 рішення комісії втрачає чинність.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 8.3. Різне. Про розгляд умов інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування тенісних кортів з технічною зоною у парку «Перемога».

Вирішили:

1. Затвердити умови інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування тенісних кортів з технічною зоною у парку «Перемога».

2. Затвердити склад та зміст конкурсної документації:

- інструкції для учасників конкурсу, що складається з двох частин: перша – умови конкурсу, друга – інформація і вимоги щодо порядку оформлення та подання конкурсної пропозиції;

- форми заявок на участь у конкурсі для фізичних та юридичних осіб.

3. Затвердити текст інформаційного оголошення про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора.

4. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» забезпечити оголошення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора зі строком проведення конкурсу – 30 (тридцять) днів у газеті «Хрещатик Київ» і розміщення на офіційному порталі Києва (www.kyivcity.gov.ua) відповідного оголошення.

Рішення прийнято одноголосно

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]