Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 16 листопада 2021 року

Вирішили:

 1. Затвердити порядок денний засідання комісії.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 1.1. Про підведення підсумків інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Будівництво приватного медичного центру на вул. Зоологічній, 3 у Шевченківському районі».

Вирішили:

 1. Визнати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНСТИТУТ КЛІТИННОЇ ТЕРАПІЇ» (ідентифікаційний код юридичної особи: 32379957) переможцем конкурсу із залучення інвестора для будівництва приватного медичного центру на вул. Зоологічній, 3 у Шевченківському районі.
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про затвердження переможця конкурсу. Після видання розпорядження забезпечити публікацію в газеті «Хрещатик Київ» і розміщення на офіційному порталі Києва (www.kyivcity.gov.ua) відповідного оголошення.
 3. Департаменту економіки та інвестицій забезпечити підготовку та укладення інвестиційного договору із замовником будівництва – Київською міською клінічною лікарнею № 18 та переможцем конкурсу.

Рішення прийнято

По питанню 1.2. Про підведення підсумків інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування дитячого спортивно-ігрового парку на території парку «Совки» у Святошинському районі».

Вирішили:

 1. Визнати ФІЗИЧНУ ОСОБУ-ПІДПРИЄМЦЯ СЄРОВУ ГАННУ ОЛЕКСАНДРІВНУ (реєстраційний номер облікової картки платника податків: 3100307662) переможцем інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування дитячого спортивно-ігрового парку на території парку «Совки» у Святошинському районі».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про затвердження переможця конкурсу. Після видання розпорядження забезпечити публікацію в газеті «Хрещатик Київ» і розміщення на офіційному порталі Києва (www.kyivcity.gov.ua) відповідного оголошення.
 3. Департаменту економіки та інвестицій забезпечити підготовку та укладення інвестиційного договору із замовником реалізації проєкту «Облаштування дитячого спортивно-ігрового парку на території парку «Совки» у Святошинському районі» – комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва та переможцем конкурсу.

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 2.1. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Будівництво середньої загальноосвітньої школи на вул. Суздальській, 10 у Солом’янському районі».

Вирішили:

 1. Доручити робочій групі оформити протокол розкриття конкурсної пропозиції учасника конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту (Додаток 3).
 2. Доручити робочій групі провести детальне вивчення наданих учасником конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту пропозицій та винести їх разом із своїми висновками на розгляд чергового засідання комісії для затвердження результатів конкурсу.

Рішення прийнято одноголосно

 

По питанню 2.2. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування тенісних кортів з технічною зоною у парку «Перемога».

Вирішили:

 1. Оголосити конкурс таким, що не відбувся.
 2. Доручити комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» вивчити питання наявності зацікавленості щодо участі в інвестиційному конкурсі з боку потенційних інвесторів та у разі необхідності доопрацювати умови конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування тенісних кортів з технічною зоною у парку «Перемога».

Рішення прийнято одноголосно

По питанню 3. Про виключення з переліків об’єктів, які потребують залучення інвестицій, інвестиційних проєктів згідно з розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 липня 2008 року № 972 «Про проведення інвестиційних конкурсів на залучення інвесторів до фінансування будівництва та реконструкції об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури м. Києва» та від 03 квітня 2008 року № 485 «Про проведення інвестиційних конкурсів на залучення інвесторів до фінансування будівництва та реконструкції об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури м. Києва».

Вирішили:

 1. Виключити з переліків інвестиційних проєктів для реалізації їх на конкурсних засадах, проєкти згідно з розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 липня 2008 року № 972 «Про проведення інвестиційних конкурсів на залучення інвесторів до фінансування будівництва та реконструкції об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва» та розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03 квітня 2008 року № 485 «Про проведення інвестиційних конкурсів на залучення інвесторів до фінансування будівництва та реконструкції об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку підготувати відповідні акти виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у зв’язку з виключенням з переліків інвестиційних проєктів для реалізації їх на конкурсних засадах, проєктів згідно з розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 липня 2008 року № 972 та від 03 квітня 2008 року № 485 «Про проведення інвестиційних конкурсів на залучення інвесторів до фінансування будівництва та реконструкції об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва».

Рішення прийнято одноголосно

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]