Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 07 грудня 2021 року

Вирішили:

 1. Затвердити порядок денний засідання комісії.

Рішення прийнято одноголосно

 

По питанню 1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкту «Облаштування зони відпочинку з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території зони відпочинку Березняки у Дніпровському районі з благоустроєм прилеглої території».

Вирішили:

 1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проєкт «Облаштування зони відпочинку з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території зони відпочинку «Березняки» у Дніпровському районі з благоустроєм прилеглої території».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проєкту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 3. Замовником реалізації проєкту визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо».
 4. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

Рішення прийнято одноголосно

 

По питанню 2. Про підведення підсумків інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Будівництво середньої загальноосвітньої школи на вул. Суздальській, 10 у Солом’янському районі».

Вирішили:

 1. Визнати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДІМ ЗНАНЬ» (ідентифікаційний код юридичної особи: 44581177) переможцем конкурсу із залучення інвестора до будівництва середньої загальноосвітньої школи на вул. Суздальській, 10 у Солом’янському районі.
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про затвердження переможця конкурсу. Після видання розпорядження забезпечити публікацію в газеті «Хрещатик Київ» і розміщення на офіційному порталі Києва (www.kyivcity.gov.ua) відповідного оголошення.
 3. Департаменту економіки та інвестицій забезпечити підготовку та укладення інвестиційного договору із замовником будівництва – комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» та переможцем конкурсу.

Рішення прийнято одноголосно

 

По питанню 3. Про розгляд звернення ТОВ «Атлантік-Пасіфік Венчурз» стосовно здійснення за власний кошт благоустрою та облаштування громадського простору від підземного виходу зі станції метрополітену «Позняки» з північно-східної сторони до вул. О.Мишуги (без інвестиційної складової, результати робіт будуть безоплатно передані до комунальної власності міста Києва)».

Вирішили:

 1. Схвалити пропозицію ТОВ «Атлантік-Пасіфік Венчурз» стосовно здійснення за власний кошт робіт з благоустрою та облаштування громадського простору від підземного виходу зі станції метрополітену «Позняки» з північно-східної сторони до вул. О. Мишуги.
 2. Запропонувати визначити Дарницьку районну в місті Києві державну адміністрацію замовником робіт з благоустрою та облаштування громадського простору від підземного виходу зі станції метрополітену «Позняки» з північно-східної сторони до вул. О. Мишуги.
 3. У разі необхідності Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації підготувати відповідний проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про фінансування робіт за залучені кошти, яким передбачити в установленому порядку безоплатну передачу результатів робіт до комунальної власності м. Києва.
 4. Звернути увагу замовника робіт з благоустрою та облаштування громадського простору від підземного виходу зі станції метрополітену «Позняки» з північно-східної сторони до вул. О. Мишуги на необхідність винести відповідну проєктну документацію на розгляд архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а також забезпечити відсутність у проєкті розміщення малих архітектурних форм торговельного призначення.

Рішення прийнято одноголосно

 

По питанню 4. Про подовження строку здійснення всіх заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту згідно з інвестиційним договором від 04.02.2019 № 050-13/і/199 «Про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 19)».

Вирішили:

 1. Перенести розгляд питання 4 порядку денного на наступне засідання комісії.
 2. Доручити комунальному підприємству «Київпастранс» письмово надати Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) позицію щодо звернення Інвестора стосовно подовження строку здійснення всіх заходів з благоустрою та облаштування об’єкта інвестування до 25.04.2022 року, а також поінформувати стосовно можливих інших варіантів термінів, на які подовжити строк здійснення всіх заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту згідно з інвестиційним договором від 04.02.2019 № 050-13/і/199 «Про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві (Лот 19)».

Рішення прийнято одноголосно

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]