Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про прийом заявок на фінансову допомогу для малого та середнього бізнесу, що постраждав від війни, а також для підприємств, що були релоковані у м. Київ, Київську та Дніпропетровську області

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в партнерстві з Громадською організацією «Вест Юкрейн Діджитал» в рамках відкритої Програми підтримки економічної стійкості України розпочинає прийом заявок на фінансову допомогу для малого та середнього бізнесу, що постраждав від війни, а також для підприємств, що були релоковані у м. Київ, Київську та Дніпропетровську області.

Головною умовою отримання допомоги є створення або збереження щонайменше трьох робочих місць для ВПО або постраждалого від війни населення. Пріоритет буде надаватися тим бізнесам, які потребують коштів для відновлення своєї діяльності.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Середній розмір фінансової підтримки для відібраних заявників становить 20 000 доларів США в гривневому еквіваленті за поточним курсом Національного банку України, яка надається на придбання основних засобів.

У випадку запитань просимо телефонувати за номером телефону громадської організації: +380973421646.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]