Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Результати Конкурсу проектів з реалізації у 2021 році енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ та ЖБК

Результати Конкурсу проектів з реалізації у 2021 році енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ та ЖБК

Сьогодні, 18.03.2021 відбулося засідання комісії для проведення конкурсу проектів із реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також у кооперативних будинках (ЖБК), під час якого ухвалено рішення щодо результатів Конкурсу енергоефективних проектів, які будуть реалізовані у 2021 році.

Зокрема, оцінивши проекти учасників відповідно до критеріїв, затверджених Положенням про конкурс, конкурсна комісія одноголосно ухвалила рішення про визнання переможцями конкурсу поточного року 67 ОСББ/ЖБК.

Загальна вартість робіт, передбачених проектами-переможцями становить 156,9 млн. грн. з них частка бюджетних коштів складає близько 98,2млн. грн., а 58,7 млн. грн.  – розмір внесків співвласників.  Роботи на об’єктах переможців 2021 року будуть виконуватися в межах наявних бюджетних призначень.

Рейтингова таблиця конкурсних пропозицій на 2021 рік

Адресний перелік об’єктів переможців конкурсу у 2021 році буде затверджений розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та оприлюднений відповідно до порядку проведення конкурсу в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

Загалом для участі в конкурсі в поточному році було прийнято 161 конкурсних проектів. Ті проекти, які не увійшли до числа переможців, можуть бути реалізовані в поточному році за умови, якщо Київрада прийме рішення про виділення додаткових коштів на зазначені цілі.

Наразі Департамент житлово-комунальної інфраструктури подав бюджетний запит на додаткове фінансування цієї програми в поточному році на 50 млн грн. Виділення цих коштів дозволить реалізувати енергоефективні заходи за проектами ще близько 30 учасників.

Також, Комісія ухвалила рішення про те, щоб доручити КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» протягом двох місяців з моменту проведення тендерних процедур, але не пізніше 1 червня, визначити економію бюджетних коштів на реалізацію проектів, які вже стали переможцями. Це буде додатковий ресурс, що дозволить додати до числа переможців ще кілька проектів.


У Києві в рамках програми енергоефективних проектів «70/30%» на поточний рік додатково визначили 25 переможців

У Києві в рамках програми енергоефективних проектів «70/30%» на поточний рік додатково визначили 25 переможців

Сьогодні конкурсна комісія для проведення конкурсу проектів із реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також у кооперативних будинках (ЖБК) ухвалила рішення про визначення 25 додаткових переможців конкурсу енергоефективних проектів (програма співфінансування «70/30»), які будуть реалізовані у 2021 році. Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Науменко.

«Можливість додаткового визначення переможців цьогорічного конкурсу виникла у зв’язку з тим, що Київрада ухвалила рішення про внесення змін до бюджету м. Києва на 2021 рік, яким передбачено виділення додаткових коштів на реалізацію цієї важливої програми у сумі 55 млн грн», - зазначив Дмитро Науменко.

Разом з тим, директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури нагадав, що за результатами засідання, яке відбулось 18 березня 2021 року конкурсна комісія визначила 67 переможців.

«Таким чином, на реалізацію їх енергоефективних проектів в будинках ЖБК та ОСББ місто спрямує 155 млн грн., а ще близько 90 млн грн. – це інвестиції співвласників», - сказав Дмитро Науменко.

Перелік ОСББ та ЖБК, які додатково стали переможцями конкурсу ТУТ
(буде в установленому порядку затверджений розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та оприлюднений на офіційному Порталі Києва і  в газеті Київської міської ради "Хрещатик").

Підсумки засідання комісії для проведення цьогорічного конкурсу проектів із реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ, а також у кооперативних будинках, що відбулось 18 березня 2021 року ТУТ.

Детальна інформація про Конкурс ТУТ 

Нагадаємо, у столиці діє дві муніципальні програми співфінансування, за умовами яких місто оплачує 70% вартості енергоефективних робіт – «70/30» та «Капремонти». Учать в останній можуть взяти усі будинки, у тому числі й ті, де ОСББ чи ЖБК не створені. Вже близько 600 будинків провели різні види енергоефективних робіт у рамках програм співфінансування. Серед ключових робіт: встановлення або реконструкція індивідуальних теплових пунктів, заміна вікон та дверей на енергоефективні, заміна освітлення, утеплення фасаду тощо. Завдяки цьому будинки за кілька останніх років зекономили майже 200 млн грн на опаленні та гарячій воді.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]