Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Результати Конкурсу проектів з реалізації у 2022 році енергоефективних заходів у житлових будинках ОСББ та ЖБК

Оголошено результати Конкурсу проектів з реалізації у 2022 році енергоефективних заходів у житлових будинках ОСББ та ЖБК

15 лютого 2022 під час засідання, комісія для проведення конкурсу проектів із реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках, визначила 117 переможців Конкурсу енергоефективних проєктів 2022 року.

Загальна вартість робіт, що планується виконати у 2022 році в рамках зазначеного Конкурсу становить більше 280 млн грн, з них частка коштів бюджету міста Києва становить 172,2 млн грн, а 107,8 млн грн - це кошти співвласників. Роботи на об’єктах переможців будуть виконуватися у поточному році в межах наявних бюджетних призначень.

Загалом для участі у цьогорічному конкурсі енергоефективних проєктів київські ОСББ та ЖБК подали 142 заявки.

Повідомлення про результати конкурсу із переліком переможців буде  оприлюднено в установленому порядку в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

З переліком переможців можна ознайомитися ТУТ

Нагадаємо, що Конкурс енергоефективних проектів у будинках ОСББ та ЖБК діє у столиці з 2015 року та реалізується на умовах співфінансування (70 % вартості робіт фінансується з бюджету міста Києва, а 30 % - кошти співвласників). Умови та порядок участі у Конкурсі визначено Положенням про цей конкурс, яке затверджено рішенням Київської міської ради від 26.12.2014 року № 865/865.

Детальна інформація про Конкурс ТУТ

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]