Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Що таке пробне ЗНО і як на нього записатись?

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться щоб усі бажаючі могли ознайомитися із процедурою проведення ЗНО.

Усі, хто зареєструються на пробне тестування, матимуть можливість:

  • ознайомитись із тестами, що відповідають вимогам Програм, знання яких необхідне для успішної здачі ЗНО 2017 року;

  • виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

  • навчитись ефективно розподіляти час;

  • отримати правильні відповіді та дізнатися результат за допомогою спеціального сервісу, що буде розміщений на сайті Українського центру оцінювання якості освіти;

  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

  • оцінити власний рівень знань.

Реєстрація осіб для участі в пробному тестуванні триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Пробне тестування відбудеться:

1 квітня – з української мови і літератури;

8 квітня – з  англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Максимальна кількість навчальних предметів, які можна обрати для пробного тестування, –  два: українська мова і література та один із предметів, тестування з яких проводиться 8 квітня.

Реєстрацію учасників здійснює Київський регіональний центр оцінювання якості освіти. Якщо ви киянин, але бажаєте пройти пробне тестування у іншому місті – потрібно вибрати відповідний регіональний центр з переліку, і зареєструватися там.

У реєстраційній заяві має бути така інформація: прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса (за наявності), перелік предметів із зазначенням мови, якою ви бажаєте отримати завдання пробного тесту, населений пункт, де ви будете проходити пробне тестування.

Пробне тестування є платним. Оплату необхідно внести на рахунок регіонального центру, який буде повідомлений вам під час процесу реєстрації.

Реєстрація для проходження пробного тестування – не є одночасно реєстрацією на ЗНО. Результати пробного тестування не використовуються для оцінювання рівня знань учнів та для конкурсного відбору на навчання до ВНЗ.

Якщо у вас виникли питання, що стосуються зовнішнього незалежного оцінювання, відповіді на них можна отримати на сайті Київського регіонального центру проведення ЗНО або Українського центру оцінювання якості освіти.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]