Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Скільки коштує проїзд та як його оплатити

З тарифами на міський транспорт можна ознайомитись на сайті КП «Київський метрополітен» і сайті КП «Київпастранс», а також дізнатись про умови пільгового проїзду наземним громадським транспортом та метро.

Вартість проїзду у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху:

  • В автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері – 8,00 грн на одну поїздку;

  • В міській електричці – 15,00 грн на одну поїздку;

  • Тариф на проїзд в метрополітені становить 8,00 грн на одну поїздку.

Вартість проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху (автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері, метрополітені) залежить від кількості поїздок, проїзний може бути придбаний на весь місяць чи на половину, на один вид транспорту чи на кілька.

У Києві діє понад 2000 місць для поповнення транспортних карт і купівлі QR-квитків для проїзду у громадському транспорті.

Наразі в Києві діють:

198 терміналів самообслуговування на зупинках наземного транспорту та 304 термінали на 52 станціях метрополітену. У терміналах можна купити або поповнити транспортну карту та придбати QR-квитки.

Близько 1800 терміналів Easy Pay. Easy Pay надає можливість поповнити транспортну карту.

Близько 322 Т-кіосків. У Т-кіосках можна придбати транспортну карту.

Каси на 3-х станціях метрополітену. У касах можна придбати чи поповнити транспортну карту.

Із усіма точками продажу та поповнення можна ознайомитися на міській мапі.

Крім того, із січня 2021 для зручної оплати проїзду міський застосунок «Київ Цифровий» надає сервіс поповнення транспортної карти та купівлі QR-квитків. За номером та пін-кодом транспортну карту можна прив’язати до застосунку, щоб поповнювати її з банківської картки в будь-яку слушну мить.

Оплата проїзду QR-квитками здійснюється у «Київ Цифровий» з екрану смартфона. У застосунку можна також придбати квиток для іншого користувача. Щоб надіслати QR-квиток на електронну пошту або в зручний месенджер, потрібно лише натиснути кнопку «Поділитися квитком».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]