Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

11 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудуться урочистості до Дня захисника України «Сила нескорених»

(подію завершено)

11
жовтня четвер
час проведення 15:00
вул. І. Мазепи, 13

11 жовтня о 15:00 у рамках загальноміського національно-патріотичного проекту учнівської молоді Києва «З Україною в серці!» відбудеться загальноміський захід «Сила нескорених» до Дня захисника України та Дня українського козацтва. Про це поінформували у Департаменті освіти і науки.

На юних і дорослих киян очікує різноманітна програма: презентація актуального обмундирування та зброї від Національної гвардії України, Збройних сил України, Національної поліції, майстер-класи з рукопашного бою, радіозв’язку, параглайдингу, надання першої домедичної допомоги. Також триватиме національно-патріотичний проект «Славетні епохи України», фотовиставка «Від козаків до «кіборгів» та виставка творчих робіт вихованців студії образотворчого мистецтва Палацу.

Кожен охочий зможе виготовити патріотичну символіку та передати її нашим захисникам. Підсумком урочистостей стане творчий проект «Сила нескорених»: свою  майстерність продемонструють дитячі художні колективи Палацу, відомі діячі мистецтв.

Партнери: Національна  гвардія України, Збройні сили України, Національна поліція України, Київський міський військовий комісаріат, Національний військово-медичний клінічний центр «Головний військовий клінічний госпіталь», Національний комітет товариства Червоного Хреста України, ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО», ГО «Асоціація ветеранів АТО України»,  ГО «Серця кіборгів», ГО «Ветеран-1».

 

Місце проведення: Київський Палац дітей та юнацтва, вул. І. Мазепи, 13.

 

Акредитація представників ЗМІ за тел: 067-983-03-13 (Олена Клименко).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]