Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

12 квітня за участю Ганни Старостенко відбудеться Великодній майстер-клас для дітей і молоді з інвалідністю

(подію завершено)

12
квітня середа
час проведення 12:00
ул. Мілютенка, 10-А, Центр соціально-психологічної реабілітації

12 квітня о 12:00 на базі Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей і молоді з функціональними обмеженнями Деснянського району відбудеться Великодній майстер-клас для дітей і молоді з інвалідністю. Участь у заході візьме заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

Викладачі Київської дитячої школи мистецтв № 3 та Школи мистецтв ім. М. Д. Леонтовича допоможуть створити великодні листівки та подарунки. До участі в майстер-класі доєднаються батьки дітей із інвалідністю та волонтери.

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 456 77 81, (097) 528 96 09, Шабатіна Анна

 

Місце проведення: вул. Мілютенка, 10А, Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей і молоді з функціональними обмеженнями Деснянського району

 

Довідково

Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вже понад 20 років організує проведення великодніх майстер-класів для дітей та молоді з інвалідністю. Цьогоріч захід проходить у рамках благодійного мистецького проекту «Крилаті мрії». Упродовж квітня такі майстер-класи тривають у всіх районах столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]