Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

13-14 вересня Микола Поворозник візьме участь у міжнародній конференції City Health International в Одесі

(подію завершено)

13
вересня четвер
час проведення 10:30

13-14 вересня перший заступник голови КМДА Микола Поворозник візьме участь у міжнародній конференції City Health International в Одесі.

Цього року Одеса прийме гостей вперше в регіоні Центральної та Східної Європи, завдяки успіхам міста з протидії ВІЛ/СНІД, туберкульозу та гепатиту. До цього конференція проводилася в Базелі, Лондоні, Барселоні, Глазго.

Під час заходу відбудеться дискусія провідних фахівців в галузі охорони здоров’я і урбаністики та обмін найкращим досвідом зниження шкідливого впливу міського середовища на здоров’я людей.

Також поруч з місцем проведення конференції розгорнеться майданчик здорового життя, де кожний охочий зможе безкоштовно протестуватися на діабет, гепатити, ВІЛ/СНІД, прослухати лекції щодо здорового способу життя.

13 вересня о 10:30 відбудеться прес-брифінг (у партнерській зоні конференції за адресою: парк Шевченка, Суворовська алея).

Акредитуватися можна за посиланням.

Контактна особа: Вікторія Закревська, 0679905891, [email protected].

Більше про подію на сайті: https://cityhealthinternational.org

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]