Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

14 травня Ганна Старостенко відкриє концерт із нагоди Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї

(подію завершено)

14
травня неділя
час проведення 14:00
сквер біля пам’ятника Григорію Сковороді

У неділю, 14 травня, о 14:00 у сквері біля пам’ятника Григорію Сковороді, на Контрактовій площі заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко привітає усіх киян та гостей столиці з Днем матері та відкриє святкову концертну програму.

У заході візьмуть участь 500 осіб із числа київських родин різних категорій – багатодітні сім’ї, сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах, особи з прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу, сім’ї внутрішньо переміщених осіб, сім’ї – клієнти мережі Служби у справах дітей та Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва.

Учасники концерту: вихованці клубів за місцем проживання, талановиті діти київських родин, учасники дитячих колективів благодійного фонду «Соняшник».

 

Місце проведення: сквер біля пам’ятника Григорію Сковороді, Контрактова площа, Поділ

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 202 74 61, 202 74 26

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

 

Особа для координації на місці: (093) 799 86 18, Галина

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]