Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

16 жовтня у Києві відбудеться III щорічний  форум з енергозбереження «Енергоефективна столиця»

(подію завершено)

16
жовтня вівторок
час проведення 11:00

16 жовтня об 11:00 у НСК «Олімпійський» у Києві стартує щорічний муніципальний форум «Енергоефективна столиця», на якому для киян та гостей міста, ОСББ та ЖБК презентують кращий досвід України у сфері енергоефективності будівель, зокрема, житлових.

Участь у форумі візьмуть заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, представники КП «Київтеплоенерго», ПрАТ «АК «Київводоканал», КК «Центр комунального сервісу».

Метою форуму є обмін досвідом та поширення позитивної практики енергозбереження і раціонального споживання для населення, енергоефективності та можливості інноваційної енергетики для підприємств галузі, сприяння сталому розвитку та енергонезалежності для Києва.

До участі у заході запрошені члени Київської Мережі Енергоефективних Компетенцій (КМЕК), створеної цього року, у співпраці з муніципалітетом м. Мюнхен.

Відео форуму буде опубліковано на офіційному YouTube-каналі КМДА.

Початок реєстрації з 10:00.

Місце проведення: вул. Велика Васильківська, 55, Національний спортивний комплекс «Олімпійський» (хол чемпіонів).

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]