Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

17 лютого в КМДА обговорять тенденції розвитку соціальної реклами та соціальну відповідальність бізнесу

(подію завершено)

17
лютого п'ятниця
час проведення 14:00 — 19:00
вул. Хрещатик, 36

17 лютого з 14:00 до 19:00 у Колонній залі КМДА відбудуться заключні заходи 10-го Національного фестивалю соціальної реклами (НФСР), який проводиться під патронатом Київського міського голови Віталія Кличка.

Так, буде організовано декілька круглих столів, серед яких: «Що заважає підвищити ефективність вітчизняної соціальної реклами?» та «Соціальна відповідальність бізнесу: красива вивіска, чи ефективний інструмент?», до участі в яких запрошені члени Асоціації зовнішньої реклами України. Також серед спікерів заходу – заступник голови КМДА Олексій Резніков та голова Національної ради України з питань телебачення й радіомовлення Юрій Артеменко.

Організатор – Спілка рекламістів України.

Партнери 10-го НФСР – компанія «Канді Гувер Україна» та PR/BTL/Event/Art компанія «ВАВІЛОН». Фестиваль проводиться за підтримки Київського національного торговельно-економічного університету та компанії «Прогрес».

 

Додаткова інформація та реєстрація ЗМІ: (050) 343 43 21, e-mail: [email protected]

 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, 2-й поверх, КМДА, Колонна зала та фойє перед нею

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]