Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

17 серпня відбудеться прес-конференція, присвячена відкриттю оновленої Стіни пам’яті воїнам, які загинули на сході України

(подію завершено)

17
серпня п'ятниця
час проведення 12:00 — 13:00

17 серпня о 12:00 відбудеться прес-конференція, присвячена відкриттю 29 серпня на Михайлівській площі Стіни пам’яті воїнам, які загинули на сході України під час збройної російської агресії.

На Стіні пам’яті розміщено фотографії та біографії близько 3-х тисяч загиблих військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, працівників МВС та Нацполіції, добровольців, бійців «Азова», які загинули на Донбасі.

Учасники прес-конференції:

Харченко Наталія – голова правління ГО «Спілка матерів Воїнів загиблих в АТО»

Горай Неля – член правління ГО « Спілка матерів Воїнів загиблих в АТО»

Дектярьов Віктор – засновник БО « Благодійний фонд патріотичної молоді «Купол» та інші.

Передбачено онлайн-трансляцію брифінгу на YouTube каналі міської держадміністрації.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, 4-й поверх, прес-хол сесійної зали Київради. 

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]