Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

18 травня в столиці презентують IT-рішення для «розумних» і безпечних міст

(подію завершено)

18
травня четвер
час проведення 09:30
вул. Смоленська, 31-33

18 травня о 09:30 відбудеться конференція Smart&Safe City. Головною темою заходу стануть «розумні» та безпечні міста, а також технології і рішення, які здатні покращити їхню життєдіяльність.

У рамках конференції обговорять актуальні проблеми та завдання місцевої влади, зокрема, моніторинг і контроль безпеки в місті, автоматизацію та впровадження інноваційних систем в органах місцевого самоврядування, впровадження рішень, що підвищують якість життя містян за рахунок використання новітніх технологій. На події із докладами виступатимуть представники органів виконавчої влади, які мають досвід застосування технологій для підвищення якості життя в містах.

Зокрема, про практичний бік впровадження інновацій у Києві розповість директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров, який розкаже про подальші плани розвитку програми «Безпечна столиця» та обладнання вулиць міста камерами. Досвід запорізького регіону презентує директор КП «Центр Управління ІТ» Юрій Орєшкін. Свої доклади презентуватимуть також і представники компанії «ІТ-Інтегратор» і світових виробників IT-рішень (Cisco, IQ Trading, Samsung Hanwha Techwin, Microsoft, LG, Vega).

 

Місце проведення: вул. Смоленська, 31-33, конференц-зала

 

Акредитація представників ЗМІ та додаткова інформація: [email protected] або (067) 650 11 70, Станіслав Яблонський

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]