Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

18 жовтня відбудеться прес-брифінг щодо проведення міжнародного форуму Kyiv Smart City Forum та планів ініціативи Kyiv Smart City на 2019 рік

(подію завершено)

18
жовтня четвер
час проведення 11:00 — 11:00
вул. Басейна, 2-А

18 жовтня об 11:00 відбудеться прес-брифінг щодо проведення міжнародного форуму Kyiv Smart City Forum та планів ініціативи Kyiv Smart City на 2019 рік.

У брифінгу візьмуть участь:

  • директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації Юрій Назаров;
  • директор ГО «Смарт Сіті Хаб» Мирослава Громова.

 

Місце проведення: вул. Басейна, 2-А, БЦ «Arena City», 2-й поверх, медіацентр «Інформатор Київ».

Акредитація представників ЗМІ на місці за редакційними посвідченнями.

Додаткова інформація за телефоном: 095 284 65 06 (Ксенія).

Передбачена онлайн-трансляція на сайті: https://kiev.informator.ua.

 

Довідково.

31 жовтня відбудеться Kyiv Smart City Forum 2018. Це традиційна подія, на якій збираються експерти, провідні компанії та активісти концепції Smart City з усього світу. Під час Форуму учасники зможуть випробувати себе у ролі інноватора, дізнатися більше про смарт-рішення для міста та нові сервіси, які вже працюють у Києві.

Kyiv Smart City Forum 2018 – одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах.

Smart City сьогодні – найбільш прогресивний спосіб розвитку міського простору в усьому світі. Він передбачає використання цифрових технологій, які надають доступ до різноманітних показників у місті. У кожному куточку планети міста інтенсивно розбудовуються і оновлюють свою інфраструктуру. Глобальна мета Києва – стати одним із найбільш технологічно розвинених міст світу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]