Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

1 березня за сприяння Ганни Старостенко відбудеться зустріч київських освітян із президентом Міжнародної асоціації шкільних директорів Арі Покка

(подію завершено)

01
березня середа
час проведення 10:00
вул. Тимошенка, 13Б

1 березня о 10:00 за участю заступника голови КМДА Ганни Старостенко в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться зустріч керівників навчальних закладів міста Києва з Арі Покка – директором фінської школи, президентом Національної і Міжнародної асоціації директорів, автором книги «Вищий клас. Шкільне управління по-фінськи».

У своїй лекції для українських освітян Арі Покка розповість про роль педагогічних кадрів і керівників навчальних закладів на досвіді, представить сильні сторони шкільного управління та закцентує увагу на співпраці між керівниками та директорами різних навчальних закладів.

 

Місце проведення: вул. Тимошенка, 13Б, Київський університет імені Бориса Грінченка

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 202 74 61, 202 74 48

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

 

Особа для координації на місці: Галина Шпак, (093) 799 86 18

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]