Версія для людей із вадами зору

1 лютого під час прес-конференції оголосять перелік учасників архітектурного конкурсу на кращий проект Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр»

(подію завершено)

01
лютого п'ятница
час проведення 10:00
вул. Хрещатик, 2

1 лютого о 10:00 відбудеться прес-конференція про оголошення учасників архітектурного конкурсу на кращий проект Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр».

Спікери:

  • Євген Нищук – Міністр культури України;
  • Олександр Свистунов – директор Департаменту містобудування та архітектури – Головний архітектор міста Києва, член професійного журі конкурсу;
  • Олександр Спасибко – заступник голови КМДА;
  • Юрій Серьогін – член Національної спілки архітекторів України, член професійного журі конкурсу;
  • Вольфганг Лорх – професор, партнер-засновник компанії Wandel Lorch Architekten, член професійного журі конкурсу;
  • Янош Карас – ландшафтний архітектор, партнер-засновник компанії Aubök + Kárász Landscape Architects, член професійного журі конкурсу;
  • Райнер Махламакі – архітектор, партнер-засновник компанії Lahdelma & Mahlamäki architects, член професійного журі конкурсу;
  • Геннадій Вербиленко – генеральний директор Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр»;
  • Яна Барінова – виконавча директорка та директорка зі стратегії Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр», член генерального журі конкурсу.

Офіційна сторінка конкурсу: https://phase1.de/byhmc-competition

Місце проведення: Український кризовий медіа-центр (Український дім, вул. Хрещатик, 2).

Акредитація ЗМІ за електронною адресою: press@babynyar.org

Довідково.

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» (BYHMC) у грудні 2018 року оголосив конкурс, щоб залучити кращих архітекторів та архітектурні бюро з усього світу до створення проекту майбутнього приміщення Центру. Конкурс проводить німецька компанія [phase eins], яка була організатором конкурсу на проект Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності.

31 січня завершується попередній кваліфікаційний відбір учасників конкурсу. Усього подано понад 160 заявок із усього світу. На прес-конференції оголосять перелік архітекторів та архітектурні бюро, яких відібрали для участі в наступних етапах конкурсу.

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» буде розташований у Києві, поруч із місцем історичних подій у Бабиному Яру. Центр має стати одночасно місцем пам’яті та виставковим простором, а також платформою для досліджень, публічних дискусій та рефлексії трагедії. Проект Центру повинен поєднати ландшафт і меморіальний парк зі знаковою архітектурою та унікальним досвідом відвідування.

Нагадаємо, що Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» – це некомерційна освітня організація, покликана задокументувати та увічнити пам’ять про Голокост, зокрема про масові розстріли у Бабиному Яру під час нацистської окупації Києва 1941-1943 рр.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua