Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

20 листопада рятувальники відпрацюють практичні заходи щодо захисту населення і територій при виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру

(подію завершено)

20
листопада вівторок
час проведення 14:30

20 листопада о 14:30 розпочнуться навчання на території ПрАТ «Оболонь». Планується відпрацювання практичних заходів щодо захисту населення і територій при виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру, пов’язаної з розповсюдженням небезпечної хімічної речовини (аміак) на ПрАТ «Оболонь».

Під час навчання будуть проводитись роботи з ліквідації наслідків НС, пов’язаних із розповсюдженням аміаку. Також, будуть відпрацьовані питання евакуації з елементами тимчасового відселення населення, у тому числі осіб з інвалідністю.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Місце проведення: м. Київ, вул. Богатирська, 3, ПрАТ «Оболонь»

Контактні особи на місці: радник заступника голови КМДА Петра Пантелеєва Грамотна Юлія – 096-379-27-72, Марія Свідзінська – 063-812-84-32.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]