Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

21 лютого відбудеться круглий стіл щодо підтримки сімей столиці із соціально небезпечними захворюваннями

(подію завершено)

21
лютого вівторок
час проведення 14:00
вул. Хрещатик, 36, каб. 512

21 лютого о 14:00 у Київській міській державні адміністрації відбудеться круглий стіл за підсумками співпраці в 2016 році центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) із профільними державними установами та партнерськими організаціями. Про це інформує Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У рамках заходу презентують підсумки співпраці в 2016 році спеціалістів мережі ЦСССДМ м. Києва з працівниками спеціалізованих медичних установ, неурядових організацій у забезпеченні комплексної підтримки сімей із проблемами соціально небезпечних захворювань, які перебувають або можуть опинитись у складних життєвих обставинах.

Організатор: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У заході візьмуть участь представники Департаменту охорони здоров’я та Департаменту соціальної політики КМДА, Міністерства соціальної політики України, Київської міської наркологічної клінічної лікарні «Соціотерапія», громадської спілки «Міжнародна антинаркотична асоціація», благодійної організації «Благодійний центр соціальної роботи «Світ без залежності», комунальної установи «Київський міський правобережний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді», керівництво Київського міського та районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді столиці.

 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, каб. 512, КМДА

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 202 74 61, 202 74 48

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів і їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]