Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

22 лютого відбудеться круглий стіл: «Реклама і вивіски: як впорядкувати хаос»

(подію завершено)

22
лютого середа
час проведення 12:30
вул. Хрещатик, 2, Український дім

22 лютого 2017 року о 12:30 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться круглий стіл із теми: «Реклама і вивіски: як впорядкувати хаос».

Круглий стіл присвячений визначенню алгоритмів врегулювання розміщення зовнішньої реклами, на якому програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) представить пропозиції щодо законодавчого врегулювання проблем зовнішньої реклами.

Експерти Програми USAID ЛЕВ представлять пропозиції законодавчого врегулювання проблем зовнішньої реклами, які були зібрано з регіонів та опрацьовано експертами програми, а також альтернативні бачення.

До участі в круглому столі запрошені також представники профільних бізнес-асоціацій операторів зовнішньої реклами, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, народні депутати, представники органів місцевого самоврядування з різних областей України.

 

Акредитація для участі відбуватиметься на місці: вул. Хрещатик, 2, Український дім

 

За детальною інформацією звертатися до комунікаційного координатора Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» Миколи Малухи: [email protected](066) 922 53 89

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]