Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

23 березня відбудеться соціокультурний захід «Арт-майстерня «Креативна миротворчість»

(подію завершено)

23
березня четвер
час проведення 15:00
вул. Героїв Севастополя, 9-А, школа № 67

23 березня о 15:00 відбудеться соціокультурний захід «Арт-майстерня «Креативна миротворчість». Відбудуться творчі майстер-класи, сценічна вистава та інші розваги за участю дітей із числа переселенців і дітей, які постійно проживають у столиці.

Захід проходитиме на базі ком’юніті-центру, відкритого 1 березня в рамках проекту «Нова оселя: реінтеграція та психологічна підтримка людей з числа внутрішньо переміщених осіб в Києві та Одеській області», який реалізує МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» у співпраці з Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Європейської комісії в Україні.

Діяльність ком’юніті-центру спрямована на зменшення соціальної і емоційної напруги серед внутрішньо-переміщених осіб (ВПО) шляхом інтеграції їх у громаду Києва, налагодження дружніх стосунків через участь у спільних заходах.

Нагадаємо, що в 2017 році однією з пріоритетних категорій отримувачів послуг центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді столиці залишаються внутрішньо-переміщені особи. Упродовж поточного року 795 сімей із числа ВПО, які виховують 962 дітей, отримали соціальні послуги у центрах соціальних служб. За результатами проведеної роботи, 277 сімей отримали психологічну підтримку, 15 осіб направлено до центрів зайнятості з метою працевлаштування, 186 сімей отримали допомогу в оформленні документів, 431 сім’я отримала гуманітарну допомогу.

 

Місце проведення: вул. Героїв Севастополя, 9А, школа № 67

 

Акредитація представників ЗМІ за тел.: (063) 349 55 69, 456 77 81, Ермачкова Валентина

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]