Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

23 березня відбудеться круглий стіл: «Безконтрольний скид стоків підприємств у міську каналізацію – загроза екологічної катастрофи»

(подію завершено)

23
березня четвер
час проведення 10:00
вул. Еспланадна, 20, «Українські новини»

23 березня о 10:00 в ІА «Українські новини» відбудеться засідання круглого столу з теми: «Безконтрольний скид стоків підприємств у міську каналізацію – загроза виникнення екологічної катастрофи».

Під час засідання круглого столу заплановано звернутися з відкритим листом до керівництва держави з проханням змінити рішення Кабінету Міністрів України, поки це не призвело до катастрофічних наслідків.

Серед учасників: головний спеціаліст відділу водопровідно-каналізаційного господарства Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Наталія Губень, керівники водоканалів України, зокрема ПАТ «АК «Київводоканал» Дмитро Новицький та «Білоцерківвода» Ольга Бабій, а також представники профільних асоціацій і владних структур.

 

Місце проведення: вул. Еспланадна, 20, інформаційне агентство «Українські новини»

 

Акредитація представників ЗМІ обов’язкова, триватиме до 09:30 23 березня

 

Контактна особа: Оксана Литвинчук, (067) 657 68 60

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]