Версія для людей із вадами зору

23 квітня відбудеться брифінг щодо критичної ситуація, яка склалася в процесі виконання чергового етапу завершення угоди з ПАТ «Київенерго»

(подію завершено)

23
квітня понеділок
час проведення 11:00

23 квітня об 11:00 відбудеться брифінг щодо критичної ситуація, яка склалася в процесі виконання чергового етапу завершення угоди з ПАТ «Київенерго» та необхідності розгляду відповідного рішення на сесії Київської міської ради у вівторок, 24 квітня.

Учасники брифінгу: заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, виконувач обов’язків директора КП «Київтеплоенерго» Вячеслав Бінд, представники ПАТ «Київенерго», НЕК «Укренерго».

 

Передбачено онлайн-трансляцію брифінгу на YouTube каналі міської держадміністрації.

 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, 4-й поверх, прес-хол сесійної зали Київради.

 

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48.

 

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua