Версія для людей із вадами зору

23 травня об 11:00 відбудеться урочисте відкриття квіткового годинника біля Майдану Незалежності

(подію завершено)

23
травня середа
час проведення 11:00

23 травня об 11:00 відбудеться урочисте відкриття квіткового годинника біля Майдану Незалежності. Участь у презентації квіткового панно візьмуть начальник управління екології та природних ресурсів Андрій Мальований та в.о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Наталія Бєлоусова.

Квіткове оформлення схилу вздовж алеї Героїв Небесної Сотні здійснено зусиллями фахівців КП УЗН Печерського району. Панно площею понад 300 квадратних метрів присвячене національним символам України.

Загалом для оформлення годинника висаджено більше 20 тисяч квітів. Зокрема, гілки калини з бегонії та альтернантери, жовто-блакитна стрічка з агератуму та колеусу, квітка з тагетісу та рожевої бегонії. Циферблат – із яскраво-червоної бегонії та стилізовані зірки Євросоюзу на синьо-жовтому тлі з декоративної мульчі.

Місце проведення: м. Київ, алея Героїв Небесної Сотні.

Акредитація для представників ЗМІ за тел.: 099-231-38-12.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua