Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

21 травня об 11:00 відбудеться прес-брифінг щодо підготовки Києва до проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА

(подію завершено)

21
травня понеділок
час проведення 11:00 — 12:00

21 травня об 11:00 відбудеться прес-брифінг щодо організації та проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017/2018 у столиці.

Під час прес-брифінгу розкажуть про «Фестиваль чемпіонів», який триватиме із 24 до 27 травня на головній вулиці столиці – Хрещатику, про трансляцію Ліги чемпіонів УЄФА (чоловічого матчу) на Контрактовій площі, заходи та активності, які чекають киян та гостей міста до футбольного свята, проведення промо заходів із залучення туристів, а також про конкурси, на яких переможці зможуть отримати м’ячі з автографами тощо.

Окрім того, журналісти дізнаються про організацію транспорту та безпеки під час проведення фінальних матчів.

Спікери прес-брифінгу:

– Андрій Мирошніченко – радник заступника голови КМДА, головний представник КМДА з питань, пов’язаних із проведенням фіналів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жіночих команд сезону 2017/2018 у місті Києві;

– Сергій Симонов – директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА;

– Сергій Хижняк – менеджер із транспорту та мобільності під час проведення фінальних матчів чоловічої та жіночої команд фіналів Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017/2018 у Києві (ФФУ).

Передбачено онлайн-трансляцію брифінгу на YouTube каналі міської держадміністрації.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, 4-й поверх, прес-хол сесійної зали Київради.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]