Версія для людей із вадами зору

23 травня відбудеться брифінг із теми: «НАК «Нафтогаз» може не укласти договір на постачання природного газу через заборгованість ПАТ «Київенерго»

(подію завершено)

23
травня середа
час проведення 09:50

Завтра, 23 травня, о 9:50 в прес-холі сесійної зали Київради відбудеться брифінг із теми подальшої долі заборгованості ПАТ «Київенерго» за спожитий газ у контексті завершення угоди з містом. Мова йде про 5 мільярдів гривень боргів.

Під час заходу буде презентовано проект рішення, у якому міська влада висловлює свою позицію: грошові зобов’язання ПАТ «Київенерго» та їх подальша доля не повинні впливати на питання постачання природного газу та життєзабезпечення міста. На сьогодні НАК «Нафтогаз України», повідомили про відмову укладання угоди на постачання природного газу комунальній компанії «Київтеплоенерго», доки ті не оплатять борги свого попередника ПАТ «Київенерго».

У заході візьмуть участь:

  • заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів;
  • заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

 

Адреса проведення заходу: вулиця Хрещатик, 36, прес-хол сесійної зали Київради (4 поверх).

 

Акредитація представників ЗМІ за тел.: +380 96 379 27 72, Юлія Грамотна.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua