Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

23 травня відбудеться прес-захід «Як відбуваються нарахування за холодну воду: етап перший – зняття показників будинкового лічильника»

(подію завершено)

23
травня середа
час проведення 10:00

23 травня о 10:00 відбудеться прес-захід під назвою «Нарахування за холодну воду: зняття показників будинкового лічильника».

Під час заходу представники ПрАТ «АК «Київводоканал» продемонструють, яким чином і в яких умовах проводиться зняття показників загальнобудинкових лічильників, також будуть надані роз’яснення, яким чином виникає різниця між загальнобудинковим лічильником та сумою квартирних, як її зменшити та хто несе за це відповідальність.

У кінці кожного місяця контролери «Київводоканалу» знімають показники загальнобудинкових лічильників у підвалах багатоквартирних будинків. Саме на основі цих показників «Київводоканал» проводить нарахування за спожиту холодну воду мешканцям багатоквартирних будинків.

Учасники прес-заходу:

-      заступник директора Розрахункового департаменту ПрАТ «АК «Київводоканал» Юрій Терещенко;

-      начальник Управління з контролю за водоспоживанням та водовідведенням ПрАТ «АК «Київводоканал» Олександр Ратушняк;

-      начальник Інформаційного управління ПрАТ «АК «Київводоканал» Вікторія Яковлєва.

 

Місце проведення заходу: вул. Бальзака, 8.

Акредитація представників ЗМІ за телефоном: +38 (096) 527 75 00 (Viber), або за адресою е-пошти: [email protected]. Для акредитації потрібно вказати ім’я та прізвище журналіста, оператора, номер контактного телефону журналіста, e-mail.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]