Версія для людей із вадами зору

25 січня Володимир Бондаренко візьме участь у презентації соціологічного дослідження, присвяченого традиційним та інноваційним каналам комунікації столичної влади з громадськістю

(подію завершено)

25
січня середа
час проведення 14:00
вул. Б. Хмельницького, 8/16

25 січня о 14:00 за участю керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка відбудеться презентація соціологічного дослідження з теми: «Традиційні та інноваційні канали комунікації міської влади Києва для інформування громадськості про муніципальні послуги, сервіси, ініціативи та суспільно-важливі події».

Також участь у презентації візьмуть директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Марина Хонда; представники Кабінету Міністрів України та Міністерства інформаційної політики, медіаексперти.

 

Місце проведення: вул. Б. Хмельницького, 8/16, 1 поверх, Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ»

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 202 74 61, 202 74 48

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua