Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

26 жовтня «Київводоканал» презентує нову аварійно-відновлювану техніку

(подію завершено)

26
жовтня п'ятниця
час проведення 08:00

26 жовтня о 08:00 «Київводоканал» із нагоди Дня автомобіліста та дорожника проведе прес-захід, у рамках якого буде презентовано нову аварійно-відновлювану техніку.

Ідеться про три аварійно-відновлювані машини на базі шасі автомобіля ISUZU, у кожній із яких встановлено гідравлічне обладнання, що дозволяє виконувати відразу декілька ремонтних операцій.

Окрім того, буде представлена інша техніка, яку «Київводоканал» використовує у повсякденній роботі.

У рамках заходу заплановано брифінги голови правління – генерального директора «Київводоканалу» Дмитра Новицького і директора технічного департаменту «Київводоканалу» Юрія Київського.

На заході будуть присутні також водії спецтехніки «Київводоканалу», від досвіду та професійності яких залежить швидкість ліквідації аварій, проведення ремонтних та відновлювальних робіт.

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Академіка Писаржевського, 8.

 

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 068-611-71-37 або на e-mail: [email protected] у форматі: назва ЗМІ, ім’я та прізвище журналіста (оператора), контактний номер телефону журналіста.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]