Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

27 січня до Дня пам’яті Героїв Крут у столиці відбудеться міський урок мужності

(подію завершено)

27
січня п'ятниця
час проведення 15:00
вул. Госпітальна, 24А

27 січня о 15:00 відбудеться міський урок мужності «Подвиг Героїв Крут як символ українського патріотизму», присвячений Дню пам’яті Героїв Крут.

Учасники заходу: учнівські команди – учасники міських змагань із вогневої підготовки «Снайпер столиці», учнівська молодь Києва, методисти з викладання предмету «Захист Вітчизни» районних науково-методичних центрів.

Організаторами уроку виступили: комунальний позашкільний навчальний заклад «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

Захід відбудеться в рамках співпраці з Національним історико-архітектурним музеєм «Київська фортеця», громадськими організаціями «Товариство сприяння Збройним Силам України та Військово-Морському Флоту «Цивільний корпус «Азов», «Департамент воєнно-культурної антропології».

 

Місце проведення: вул. Госпітальна, 24А, Національний історико-архітектурний заповідник «Київська фортеця»

 

Особа для координації на місці: Павлюк Анна, (066) 783 07 51

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]