Версія для людей із вадами зору

28 вересня презентують аудіогід для екскурсії «Трагедія Бабиного Яру»

(подію завершено)

28
вересня п'ятниця
час проведення 11:00 — 11:00

28 вересня об 11:00 відбудеться презентація аудіогіда для екскурсії  «Трагедія Бабиного Яру» українською та англійською мовами. Про це повідомили в Управлінні туризму та промоцій.

Екскурсія передбачає зупинки, під час яких йтиметься про:

  • історію місцевості;
  • трагедії Бабиного Яру (вбивства євреїв, ромів, хворих, українських патріотів, священиків протягом 1941-1943 років);
  • історію Лук’янівського єврейського кладовища;
  • сучасну меморію Бабиного Яру; 
  • куренівську трагедію 1961 року;
  • проекти меморіалізації Бабиного Яру.

Щоб прослухати аудіоекскурсію, достатньо буде завантажити її як мобільний додаток на свій смартфон. Аудіотур буде розміщений в офіційному туристичному додатку Києва для смартфонів Kyiv City Guide: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kyivcityguide&hl=uk (Android), https://itunes.apple.com/ua/app/kyiv-city-guide/id1217733441?l=ru&mt=8 (iOS).

Аудіогід для екскурсії «Трагедія Бабиного Яру» створений завдяки співпраці німецько-українського проекту  «Вчимося пам’ятати», Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства та екскурсійного бюро «Інтересний  Київ».

На презентації очікуються виступи авторів туру та представників Управління туризму та промоцій, Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

Місце проведення: біля будинку на вул. Мельникова, 44 (на початку дороги, що веде до пам’ятника «Менори»).

Акредитація представників ЗМІ за електронною адресою:centerjudaica@gmail.com із зазначенням теми «Презентація аудіогіду».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua