Версія для людей із вадами зору

30 червня відбудеться відкрита репетиція та брифінг учасників міжнародного проекту «Шляхи дружби. Равенна – Київ»

(подію завершено)

30
червня субота
час проведення 12:30

30 червня о 12:30 на сцені Національної опери України відбудеться відкрита репетиція та брифінг концерту міжнародного проекту «Шляхи дружби. Равенна–Київ» (що розпочнеться на Софійській площі 1 липня о 21:00)

Учасники брифінгу:

Євген Нищук – Міністр культури України;

Ріккардо Муті (Італія) – видатний диригент, Посол культури у світі;

Джон Малкович (США) – всесвітньовідомий актор театру і кіно, кінорежисер, продюсер, двократний номінант на премію «Оскар».

У рамках Міжнародного проекту «Шляхи дружби» Равеннського фестивалю та видатного митця сучасності, диригента Ріккардо Муті (Італія) у Києві та Равенна (Італія) відбудуться концерти за участю актора Джона Малковича (США), оперних зірок Людмили Монастирської та Сергія Магери, симфонічного оркестру Національної опери України та Молодіжного оркестру Луїджі Керубіні (Італія), Великого зведеного хору (понад 300 учасників).

На Софійській площі італійських та українських митців просто неба об’єднають на одній сцені безсмертна музика Джузеппе Верді (від Stabat Mater до Te Deum і «Набукко»), а також симфонічна поема «Портрет Лінкольна» Аарона Копленда. Телеверсію цього унікального концерту покажуть телеканали України та Італії – «1+1» і RAI-1 (Перший телеканал Національної телерадіокомпанії Італії РАІ). Для міжнародного висвітлення події до Києва приїде близько 25 представників провідних іноземних ЗМІ із країн Євросоюзу, Азії та США.

Акредитація на відкриту репетицію (12:30) та брифінг (13:00), а також на концерт (Софійська площа, 1 липня о 21:00) – обов’язкова!

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 067-238-81-85, ostelm7@gmail.com (Ольга Стельмашевська), 067-448-05-35, ygulevich@gmail.com (Юрій Гулевич).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua